medyauzmani.com

OKX, destekleyici bir başlık olan İstanbul Fintech Week’te kripto dünyasını temsil etti – World Digital Media News


Dünya çapında dijital para borsası OKX, kripto ekosistemini vizyonuna göre tanımlamak için dünyanın birçok yerinde çalışıyor. Bu kapsamda geçmişte Türk ekosistemi içerisinde aktif rol alan borsa, şimdi de destekleyici bir isim olan İstanbul Fintech Week’te kripto dünyasını temsil ediyor.

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük ikinci dijital para piyasası ve lider Web3 şirketi OKX, kripto dünyasının gelişimi adına faaliyetlerine devam ediyor. Dünya çapında birçok kripto yatırımcısını destekleyen küresel pazar, uzun süredir Türk kripto ekosisteminin en önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Bu yazıda yenilikçi çalışmalarıyla tanınan OKX, artık bir yan kuruluşu olan İstanbul Fintech Week’in katılımcılarına kripto ekosisteminin planını, vizyonunu ve fikirlerini anlattı.

Etkinlik alanında kurulan OKX standında çeşitli etkinlikler düzenlense de standa gelenlerin soruları yanıtlandı ve OKX’in Türkiye’deki pazarlama stratejisi hakkında bilgi verildi. Temel bir organizasyon beyanı oluşturma (Merkezi Olmayan Bir Ortamda Merkezi Ticaretin Dönüşümü) Tim Byun, OKX Küresel Halkla İlişkiler Müdürü, Kripto para dünyası ile ilgili güncel gelişmeleri analiz ediyorum; Şeffaflık politikaları, delillerin korunması ve yasalar hakkında ufuk açıcı bir konuşma yaptı.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen İstanbul Fintech Haftası, sürekli değişen finans sektörü ve yaratılış şekli hakkında katılımcılar için uluslararası bir tartışma ve bilgi alışverişi sağladı. İlk üç organizasyonda yaklaşık 30 ülkeden 10 binden fazla kişinin ilgi gösterdiği etkinlikte yeni fikirler ve girişimciler bir araya geldi. Konferansta bu şirketlerin önde gelen isimleri, Blockchain Festivali ve Dijital Finans Zirvesi temaları altında düzenlenen toplantılarda finansal teknoloji dünyasının iki önemli alanını tartıştı.

Endüstrinin geleceği için bir rehber: Yönetmelikler

Merkezi olmayan finans alanında mevzuat tartışmalarının devam ettiği günümüzde mevzuatın önemini anlatan Tim Byun, yapılması gereken mevzuatta uzmanların görüşünün alınması ve ortak kanaat etrafında kanaat oluşturulması gerektiğini bir kez daha vurguladı. ülkeler tarafından. Önerilerinin düzgün çalışması için bazı yasaların çıkarılması gerektiğini açıklayan uzman, bunun piyasaların ve yatırımcıların harekete geçmek için daha fazla fırsat elde etmesinin önünü açacağını söyledi.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın