medyauzmani.com

OKX, Olimpik Artistik Patinaj Şampiyonu Scotty James ile Ortak Oldu


Önde gelen kripto para borsası OKX, dört kez Olimpiyat şampiyonu Scotty James ile ortaklık yaptığını duyurdu.

Coin Journal’ın bir basın açıklamasından öğrendiğine göre James ve OKX, kış sporları meraklılarına kripto ve web3 ticaret yetenekleri sağlayacak ve daha sorumlu ve akıllı yatırım kararları almalarına yardımcı olacak.

Dört kez Olimpiyat şampiyonu, OKX küresel marka kampanyasını başlatırken elçi olarak görev yapacak.

Sporcuların disiplininden öğrenmek

OKX’in Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Haider Rafeeq’e göre, yatırımcılar ve tüccarlar, sporcuları disiplinli bir şekilde nasıl eğiteceklerini anlamaktan faydalanacaklar. Ayrıca fiziksel ve zihinsel kondisyonlarını nasıl geliştireceklerini öğrenebilirler. Şu yorumda bulundu:

Tüccarların çoğu sporcular gibi eğitilmiş olsaydı, toplumumuz ve endüstrimiz, duyguların ticareti bozduğu şu andan daha sağlıklı bir şekilde büyüyecekti. Scotty sevimli ve arkadaş canlısıdır, ancak birinci sınıf bir atlettir. Bizi gördüğü için çok heyecanlıydı ve bu piyasaları ciddiye aldıkları için eğitime zaman ayıran akıllı, disiplinli ve sağlıklı bir tüccar ve yatırımcı nesli oluşturmamıza yardım etmek istedi.

James ayrıca OKX Ambassador ve Formula 1 sürücüsü Daniel Ricciardo’nun yakın arkadaşı ve sosyal medyada tanınmış bir kişilik. Dedi ki:

Her zaman sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak için çalışırım, yenilikçi kalmaya çalışırım ve güçlü bir iş ahlakını sürdürmek için elimden gelen her şeyi yaparım. Her zaman yeni şeyler öğrenmeye çalışırım. Bu değerleri grafiklere ve yarım borulara uyguluyorum ve OKX de bunları paylaşıyor. Bu, bu ortaklığı çok umut verici kılıyor.

OKX, James’e yeni metaverse kış sporları deneyimleri için planlar üzerinde işbirliği yapmak ve benzersiz NFT’leri başlatmak gibi web3 tarafından sunulan fırsatlardan yararlanırken yön verecek.

James hayranları, kripto para ticareti yolculuğunda onu takip edebilecek, onları ticaret becerilerini nasıl geliştirecekleri konusunda eğitebilecek ve tünellerden uzaktaki hayatı hakkında onlara fikir verebilecek.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın