medyauzmani.com

Önde gelen metaverse at yarışı oyunu Derby Stars Early Access yayında


  • Derby Stars Metaverse, Ribbed Blockchain üzerine inşa edilmiştir.
  • Oyun, at yarışı oyununda yeni bir çağ açtı.
  • Oyunun Erken Erişim sürümü, Derby Stars’ın katılımcılardan geri bildirim toplamasına olanak tanır.

Yeni Polygon Derby Stars tabanlı at yarışı oyunu Metaverse, Erken Erişim’i açtı. Sürüm, 27 Şubat – 20 Mart tarihleri ​​arasında açılacak.

Derby Stars Sorumlu Yapımcısı Sean Hamm, erken erişim sürümü hakkında yorum yaptı:

Ekip, Erken Erişim ile olabildiğince çok geri bildirim almayı umuyor çünkü Derby Stars, kullanıcılar düşünülerek oluşturulmuş bir oyun. At yarışının heyecanını ve heyecanını gerçekten yakalayan bir oyun yaratmak için yorulmadan çalıştık ve Erken Erişim sürümünün geleceğin harika bir temsili olduğundan eminiz.”

Derby Yıldız Metaverse oyunu

Derby Stars, dijital at yarışı oyunları dünyasına katkıda bulunmayı hedefliyor. Atlarını eğitip yarıştırabilecekleri, yeni atlar yetiştirebilecekleri ve heyecan verici Oyuncuya Karşı Çevre (PvE) ve Oyuncuya Karşı Oyuncu (PvP) yarışmalarında yarışabilecekleri güzel bir çayırda ve farklı yarış pistlerinde sürükleyici bir deneyim sunuyor.

Oyuncular, Risa adlı güvenilir bir çiftlik yöneticisinin altında bir ahırda jokey olarak iş bularak başlar. Risa ve diğer NPC’ler, oyuncuya derbi şampiyonu olması için rehberlik eder. Oyuncu, atlarını eğitmekten ve yarış pisti türlerine, hava durumuna ve atın yarış kazanma eğilimine göre strateji oluşturmaktan sorumludur.

Oyun, benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için gerçekçi at yarışı heyecanını en son teknoloji ve blockchain teknolojisiyle birleştiriyor.

Sean Hamm’a göre:

“Oyun endüstrisi için NFT pazarının 2028 yılına kadar 291,7 milyar dolara ulaşması bekleniyor ve Derby Stars’ın oyun ortamını değiştirmeye katılacağına inanıyoruz. Derby Stars, hem dijital at yarışı endüstrisinde hem de blockchain oyunlarının geliştirilme biçiminde devrim yaratmanın ön saflarında yer alıyor.” ”

Erken erişim sürümü

Erken Erişim döneminde, Derby Star oyuncuları oyun içi içeriğin ve çok çeşitli etkinliklerin ve görevlerin keyfini çıkaracak. Oyuncular atlarının seviyesini yükseltebilecek, oyun içi jetonlar kazanabilecek ve şampiyon olmak için diğer Derbi Yıldızlarıyla rekabet edebilecek.

Oyuncular PC ve Mac’te Erken Erişim sürümüne erişebilir ve Derby Stars Horse NFT’si olan herkes oynayabilir. Sürüm İngilizce, Japonca ve Çince’yi (geleneksel ve basitleştirilmiş) destekler.

Derby Stars, Erken Erişim çıkış dönemi sona erdikten sonra bu yılın sonlarında oyunun Alfa sürümünü yayınlamayı hedefliyor. Alfa sürümü, avatar özelleştirme, kiralık pazar, istikrarlı yönetim simülasyonu ve daha fazlası dahil olmak üzere daha fazla özellik ile gelecek.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın