https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber OPX Finance, VELO ve SONNE belirteçleri yükseldi: işte nedeni

OPX Finance, VELO ve SONNE belirteçleri yükseldi: işte nedeni


  • Coinbase haberlerinin yeni satın alma baskısı yaratmaya yardımcı olmasının ardından iyimserlik işaretleri yükseldi.
  • OPX, VELO ve SONNE zirvede, OP de ilk iki rakam.
  • Coinbase, Base adlı bir Ethereum ölçeklendirme çözümü başlattı.

OPX Finance (OPX), blockchain platformu iyimserliğini içeren en son kripto para birimi haberlerinden sonra tamamen kopyalanacak belirteçlerden biridir.

CoinGecko’nun verilerine göre, OPX tokeni son 24 saatte %182 arttı ve merkezi olmayan finansal sistem platformu, Perşembe gününden itibaren keskin fiyat artışları kaydetme konusunda iyimser olan tokenlerden biri.

Burada bahsedildiği gibi, bunların tümü, büyük kripto para borsası Coinbase’den gelen haberlerin yarattığı yeni ivme ile ilgili. Bakınız, 23 Şubat’ta ABD merkezli dijital varlık platformu duyurmak Şirketin Optimism’in OPP yığınını artıracağını söylediği ikinci bir katman blok zinciri olan Base’in lansmanı.

Coinbase’in yeni Ethereum L2 ölçeklendirme çözümü Base’in haberi, çoklu etkileşimli ekosistem belirteçlerinde satın alma baskısının hızla yeni seviyelere çıktığını gördü. Buna karşılık, ekosistem, çoğu büyük madeni paranın yanal hareketiyle çelişen keskin fiyat artışları gördü.

OPX belirteci, iyimserlik ekosistemi belirteçleri için keskin kazançlara yol açıyor

Yukarıda gösterildiği gibi, OPX Finance’in yönetişim belirteci OPX, Coinbase’in duyurusundan sonra agresif bir şekilde ralli yapacak paralardan biridir. Ancak tokenin fiyatı, 15.200 OPX içeren başarılı yakma haberiyle de desteklendi.

Cuma günü saat 06:00 AM ET’deki CoinGecko verilerine göre, OPX fiyatı neredeyse iki katına çıkarak tokenin değerini 4,78 $’dan 8,58 $’a çıkardı. Token, bu yazı yazılırken %182 arttı ve fiyatı, bir miktar kâr elde etme arasında 7,89 dolar civarında dalgalanıyor.

Base L2 lansmanı sırasında önemli kazanımlar görecek olan diğer belirteçler arasında Sonne Finance (SONNE) yer alıyor. Borç verme protokolü, iyimserlik ekosistemine özgüdür ve tokeni yaklaşık %90 artarak 0,44 $’a yükseldi.

DEX Velodrome Finans platformu da çift haneli kazançlar gördü ve VELO fiyatı son 24 saatte %20’den fazla artarak 0,22 $’ın üzerinde işlem gördü. Bu arada, Perpetual Protocol PERP (Perpetual Protocol) yerel DEX token’ı %44 artışla 1,26 $’a yükseldi.

İyimserlik ekosisteminin birkaç belirteci, satın alma baskısında bir artış gördü ve şu anda OP ile birlikte trend oluşturuyor ve Coinbase haberlerinin ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya yakın.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın