https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Peer, popüler Zenly 3D Maps’in arkasındaki seçkin mühendis ekibini satın aldı

Peer, popüler Zenly 3D Maps’in arkasındaki seçkin mühendis ekibini satın aldı


Seattle, WA. 1 Şubat 2023, Chainwire

Peer bugün, yapay zeka destekli 3B haritalarını geliştirmek için Zenly’den özel bir mühendis ekibini işe aldığını duyurdu. Teknoloji çevrelerinde “Wonka” kod adıyla tanınan ekip, Zenly’nin dünya çapında 160 milyondan fazla indirmeye ve 2022’de günlük 35 milyon aktif kullanıcıya ulaşan yenilikçi 3D sosyal haritalama platformunu geliştirdi.

Peer Inc.’in kurucusu ve CEO’su Tony Tran, “Zenly kullanıcıları onun gösterişli, gösterişli özelliklerini çok sevdiler” dedi. Biz de büyük hayranlarız ve bu sihri yeniden yaratmak ve bir sonraki seviyeye taşımak için Team Wonka ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bu satın alma ile şirket, canlı “Peer” sosyal ağının gelişimini hızlandırabilecek. Merakla beklenen uygulama, 2023’ün ikinci çeyreğinde hem iOS hem de Android’de kullanıma sunulacak.

Wonka’nın eski Baş Mühendisi ve şimdi Beers Maps’in Başkanı olan Milan Polat, “Zenly kullanıcılarının sevmeye başladıkları özellikleri, çok beğenecekleri yepyeni bir platformda sunmak için agresif bir yol haritamız var” dedi. “Nazeer, insanların dünyalarını yaşama şeklini tamamen değiştirecek.”

Peer, yapay zeka, artırılmış gerçeklik ve blockchain teknolojilerini, sürükleyici, oyun benzeri bir sosyal deneyim sağlayan, gezegen çapında benzersiz bir 3D haritaya entegre ederek sosyal ağlarda devrim yaratıyor. Uygulamanın özü, kullanıcıların kişisel bir “Yer Grafiği”, kişiler, yerler ve anılar haritası oluşturma, günlük gezinmeyi kolaylaştırma, gerçek dünyadaki konumlarda anıları yeniden ziyaret etme ve başkaları tarafından paylaşılan yeni dünyaları keşfetme becerisidir.

Tran, “3D haritalarımız, dijital ve fiziksel dünyaların kesiştiği noktada bulunuyor ve kullanıcıların her ikisine de aynı anda erişmesine olanak tanıyor,” dedi. “Bunu küresel olarak bağlantılı bir deneyim olarak görüyoruz. Bu, heyecan verici yeni bir dünya yaratmak ve bugün sosyal ağlardan sıyrılan duygusal bağ ve aidiyet duygusunu yeniden tesis etmek için bir fırsat.”

Peer, eski Zenly kullanıcılarının ve erken benimseyenlerin yaklaşan bir uygulama lansmanı için kullanıcı adlarını güvence altına almalarına olanak sağlamak için peerclub.com’u başlattı. Bunu yaparak, ayrıca özel ödüllere, gizli hareketlere, kilit açmalara ve diğer etkileşimli özelliklere erken erişim elde edecekler.

Peer Inc. hakkında daha fazla bilgi edinin. ve Peer ekosistemi için peer.inc adresini ziyaret edin.

Peer Inc. Hakkında
Akran A.Ş. geleceğin sosyal ağını oluşturmaya odaklanmış bir sosyal medya şirketidir. Şirket, insanların heyecan verici yeni yollarla görmesini, paylaşmasını ve etkileşim kurmasını sağlamak için blok zincir, artırılmış gerçeklik, yapay zeka ve bilgisayar görüşü gibi en son teknolojileri birleştiren bir dizi yenilikçi ürün geliştiriyor. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen peer.inc adresini ziyaret edin ve Peer Inc.’i takip edin. Twitter’dan @çalışan.

Temas

Jonathan Gent, Ayı Şirketi, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın