medyauzmani.com

Phoenix Group Abu Dabi Borsası’nda hisse teklifini duyurdu – World Digital Media News


ABU DHABİ – Orta Doğu kripto ekonomisinin öncülerinden Phoenix Group PLC, bölgedeki özel sektöre ait blok zinciri holdingleri için önemli bir kilometre taşını temsil eden Abu Dabi Menkul Kıymetler Borsası’nda listeleme planlarını açıkladı. Kurucu ortaklar Bijan Alizadehfard ve Munaf Ali, bugün hisse teklif dönemini başlatarak hem perakende hem de profesyonel yatırımcılara rekabetçi bir fiyatla çok sayıda hisse sunarken yeniliğe olan bağlılıklarını ifade ettiler.

Şirket bugünden itibaren Cuma gününe kadar sermayesinin %17.64’lük hissesini halka açıyor. Bu, arz öncesi toplam 5.141.500.000 hisseden her biri 1,50 AED’den fiyatlandırılan 907.323.529 hisseye denk geliyor. Arz süreci First Abu Dhabi Bank PJSC ve International Securities LLC tarafından denetlenerek potansiyel paydaşlar için şeffaf bir işlem sağlandı.

Phoenix Group’un Abu Dabi Menkul Kıymetler Borsası’nda listeleme konusundaki stratejik kararı, yalnızca gelişen kripto pazarındaki rolünü vurgulamakla kalmıyor, aynı zamanda Orta Doğu pazarlarının ötesinde geniş büyüme potansiyeline de işaret ediyor. Phoenix Group’un büyüme yolculuğuna katılmak isteyen yatırımcılar izahnameyi şirketin web sitesinde bulabilir ve hisse teklifiyle ilgili daha fazla ayrıntı için Lider Alıcı Banka’ya ulaşabilirler.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın