medyauzmani.com

Phuture, USDC İçin Kazanç Ürününü Tanıttı


  • Phuture’nin USDC için Kazanması, DeFi Protokolü Teorik Finansmanı tarafından desteklenmektedir.
  • Kullanıcılar USDC sabit para yatırabilir ve USDC Tasarruf Kasasında tutulan varlıklardan gelir elde edebilir.

Merkezi olmayan kripto platformu Phuture, yakın zamanda duyurduğu ‘Saving Vault’ ürünü aracılığıyla gelir elde etmek için ilk teklifini resmi olarak yaptı.

Sunulan ilk kripto varlık USDC Tasarruf Kasası veya “USV”, müşterilerin USDC varlıkları üzerinde güvenilir faiz kazandığını görecek ilk DeFi tasarruf kasası.

Phuture’a göre, kripto para birimi tasarruf ürününün amacı, kullanıcılara USDC’lerinden güvenilir ve öngörülebilir oranlarda mevcut olacak pasif gelir elde etmenin yeni bir yolunu sunuyor.

USV, kullanıcıların kripto varlıklarını sabit bir oranda ödünç alabilecekleri veya ödünç verebilecekleri bir platform sağlayan Ethereum tabanlı bir protokol olan Notal Finance tarafından desteklenecek.

Ürün ve Phuture ile ortaklık hakkında yorum yapan Notional CEO’su Teddy Woodward şunları kaydetti:

Kripto para faiz oranları önemli ölçüde dalgalanabilir. Notional’ın odak noktası, kullanıcıların önceden plan yapabilmeleri ve öngörülen fiyatlara güvenebilmeleri için tradfi’den DeFi’ye sabit fiyat fırsatları getirmektir. Kullanıcılarına Notal’ın sabit oranlı getirilerine erişmek için daha basit bir yol sağlamak için Phuture ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz.. “

Hazine, verim elde etmek için otomatik bir ürün sunmak için akıllı sözleşmelerden yararlanacak. Kullanıcılar, USDC mevduatlarını temsil etmek üzere tahsis edilen eşdeğer hazine hisseleri ile bu ürüne Phuture uygulaması aracılığıyla erişebilir.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın