https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Pi ağının bir değeri var mı?

Pi ağının bir değeri var mı?


Pi coin, dünyadaki en popüler ve beklenen kripto para birimlerinden biridir. Kullanıcı ölçümleri, Pi ağ desteğinin son birkaç ayda hızla arttığını gösteriyor. Resmi Twitter hesabı, Cardano ve Polkadot gibi ana akım kripto para birimlerinden daha büyük olan 2 milyondan fazla takipçiye sahiptir.

Pi Network ekosistemi büyüyor

Benzer şekilde, Pi Network uygulamaları da oldukça popülerdir ve Android sürümü 50 milyondan fazla indirilmiştir. Ayrıca, Pi Tarayıcı dünya çapında 10 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Aynı zamanda, bazı geliştiriciler ekosisteme tırmandıkça ağın ekosistemi büyüyor. Pi üzerinde oluşturulmuş en iyi uygulamalardan bazıları PiCare, Pi Chain Mall, World of Pi Championship ve diğerleridir.

Pi kullanıcılarının sayısı da artıyor ve şu anda 35 milyonun üzerinde. Ekosistemi büyütmek amacıyla geliştiriciler, uygulamalarını sergiledikleri bir hackathon düzenliyor.

Yeni başlayanlar için Pi Network, Bitcoin ve mevcut kripto para birimlerinden daha iyi araçlar ve özellikler sunmak için 2018’de başlatılan bir platformdur. Geliştiriciler, stratejisinin bir parçası olarak, insanların akıllı telefonlarını kullanarak kripto para madenciliği yapmasını kolaylaştırdı.

Bir akıllı telefonla Pi madeni para madenciliği, boşa enerji harcanmaması ve daha yüksek işlem hızlarının sağlanmasına yardımcı olan Federal Bizans Anlaşmasını kullanan Star Consensus Protocol (SCP) kullanılarak çalışır. Pi madencileri, ekosisteminde öncüler, katkıda bulunanlar, elçiler ve düğümler olabilir. Madenciler uygulamayı ziyaret eder, işlemleri onaylar ve ardından ödülleri alır.

Pi ağının bir değeri var mı?

Pi Network ve Pi Coin hakkında sıkça sorulan birçok soru var. Örneğin, ağın meşru olup olmadığı hakkında sorular var. hile yapmak Ve eğer bir geleceği varsa. Diğer kullanıcıların, Pi madeni paralarını nakit paraya nasıl çevirecekleri hakkında bir soruları var.

Şu anda, ağ hala kapalı bir ana ağda olduğu için Pi Coin fiyat tahmini yapmak zor. Sonuç olarak, koinin büyük borsalarda ne zaman piyasaya sürüleceği ve hangi fiyattan işlem görmeye başlayacağı belli değil. En önemlisi de borsalarda piyasaya çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil. Ayrıca Pi, 2018’den beri ortalıkta.

Bugün Pi ticareti yapmak mümkündür. Aralık ayında, Huobi Global’de listelenen PI/USDT de dahil olmak üzere, gerçek Pi parasının performansını yansıttığı varsayılan birkaç borsa. bunun hakkında yazdık Burada. PI/USDT’nin fiyatı ilk birkaç gün içinde yükseldikten sonra, gerçek geliştiricilerin ardından %80’den fazla düştü. reddetmek ağ.

Bu nedenle, şimdilik, Pi Coin kripto para birimi endüstrisinde alternatif bir kart ve borsalara itilene kadar zaman ayırmaya değeceğini düşünmüyorum. Ekosistemin büyümesine rağmen Pi ağının hiçbir değeri yok.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın