https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Planeteer Social ile dünyayı keşfedin

Planeteer Social ile dünyayı keşfedin


Planeteer Social ile dünyayı keşfedin

Kripto Haberleri Hindistan: İnsanlar her zaman bir arayış içinde olmuşturOnları sahte incelemelerden kurtarabilecek güvenilir bir bilgi kaynağı,Sahte seyahat acenteleri ve tur operatörleri. Adı “Gezegenci Sosyal” idiDeğişen yüz hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışırken her yerde ortaya çıktı.Seyahat ve turizm endüstrisi. Heyecan artmaya devam edecek, örneğinHindistan’dan yenilikçi bir sosyal platform olan Planeteer, devrim yaratmayı vaat ediyorİnsanların modern seyahati deneyimleme biçimi.

“Gezegen Sosyal ile Dünyayı Keşfedin” misyon beyanıyla
Planeteer güvenilir, bilgilendirici, sürdürülebilir veSosyal sorumlu turizm sistemi. Tutkuyla çalışan gezegen motoruBenzersiz yaratırken aynı zamanda dünyamızda fark yaratmakBaşkalarına dikkatli gezginler olmaları için ilham vermek amacıyla.

Planeteer platformunun kullanışlılığını artırmak ve
Finansal yönler, Planeteer Social Token’ı (PTS) geliştirdik. puanBelirteç, Planeteer Social ekosistemi ve uygulamaları için yararlı bir belirteçtir. O.OTurizm ve daha fazlasında e-ticareti kolaylaştırmak için oluşturulmuş bir kripto varlığıdır.İlham sağladıkları için dünyanın dört bir yanındaki endüstriler ve ödül gezegenleriVe diğer gezegen sürücüleri ile ilgili bilgiler. rekabet etmekBlockchain alanı, Planeteer ve PTS özel olarak konumlandırılmıştır.Yılda trilyonlarca dolar değerinde bir sektöre hizmet vermek ve büyümek.


Kripto para birimi, finans dünyasında uzun süredir ivme kazanıyor.Birkaç yıldır, ancak sıradan insanlar ve turistler arasında kullanımıYaygın olarak yayıldı. Planeteer, yenilikçi bir hibrit ödül sistemi başlattıPlaneteer kartpostalları için. geleneksel arasındaki uçurumu kapatmayı amaçlamaktadır.Ödeme sistemleri ve kripto para birimleri. Planeteer’in görevi yapmaktırKripto para birimleri günlük kullanım kolaylığı sağlanarak daha kolay erişilebilir hale getirilebilir.durumlar. Üyeler, seyahatlerini paylaşmak için Planeteer kartpostalları oluşturacakResimler ve incelemeler. Planeteer, hibrit modelinde elmasları şu şekilde ödüllendiriyor:Planeteer kartpostalları (sosyal medya gönderileri) oluşturmak için üyeler.Bu istisnai sistem, üyelere elmasları PTS jetonlarına dönüştürme seçeneği sunar. PTS belirteçleri daha sonra diğer kullanıcılarla takas edilebilir ve Bitcoin ve Ethereum gibi diğer dijital varlıklar için Spot Borsada takas edilebilir. Aksi takdirde, üyeler elmaslarını Planeteer pazarında, Planeteer rezervasyon sisteminde vb. kullanmaya devam edebilirler. Bu özellik, Planeteer’i kullanıcılarına kazanılan ödülleri kripto para birimleri ile değiştirme olanağı sunan ilk platformlardan biri yapar. Ek olarak, Planeteer’in benzeri görülmemiş teknolojisi, kullanıcıların elmas kazançlarını takip etmelerini ve performanslarını izlemelerini her zamankinden daha kolay hale getirdi. Bu özellik ile kullanıcılar, her gönderiden tam olarak ne kadar kazandıklarını bilerek ödüllerini en üst düzeye çıkarabilirler.

Planeteer’deki tüm sayfalar, sosyal medya platformundaki işletme sayfasına benzer. Dünya çapında 300 milyondan fazla işletme web sitesi, önceden oluşturulmuş sayfalarını kontrol etmeye davet edilecek. Abonelik ücreti ve ilgili tüm ücretler PTS jetonlarıyla ödenecek ve böylece değeri kademeli olarak artacaktır. Planeteer, elmasları veya toksini kullanmanın çeşitli yollarını bulmuştur. Planeteer kendi gelişmekte olan pazarına, rezervasyon sistemine ve kartpostal NFT’lerine sahip olacak. İnsanlar Planeteer sistemi boyunca Diamonds veya PTS kodlarını kullanabilir.

Proje ve kod bilgileri:

Doğrudan proje web sitesi:

Planeteer Sosyal NFT Koleksiyonu:

Telgraf: Planeteer_Social

E-posta:[email protected]

Planeteer Social ile Dünyayı Keşfedin gönderisi ilk olarak CoinJournal’da yayınlandı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın