https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Podcast: Kripto para birimi için ticaretten çıkmak

Podcast: Kripto para birimi için ticaretten çıkmak


ana prizler

  • Eli Tan, Filipinler merkezli Coins.ph’deki mevcut pozisyonundan önce Binance’te çalıştığı Goldman Sachs’ta kripto için 7 yılını bıraktı.
  • Hareketi ve pandemi boyunca ve mevcut ayı piyasasında kararına yönelik tutumların nasıl değiştiğini tartışmak için podcast’te sunucu Dan Ashmore’a katıldı.
  • İkili ayrıca, gelişmekte olan blockchain dünyasını kucaklamakla ünlü bir pazar olan Filipinler’deki kripto para birimini tartışıyor.

Kripto dünyası hala vahşi bir batı gösterisi. Kesinlikle, düğmeli takım elbiseleri, katı düzenlemeleri ve onlarca yıllık geçmişiyle geleneksel finansla karşılaştırıldığında, kripto oldukça büyük bir bumerang.

Bu, bu haftaki podcast’te pekiştirildi. Blockchain dünyası için Goldman Sachs’taki işinden ayrılarak bir inanç sıçraması gerçekleştiren Elijah Tan ile röportaj yaptım.

Binance’te bir süre çalıştıktan sonra bugün Filipinler merkezli Coins.ph’de Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısıdır.

O zamanlar kripto para birimine atlamanın ne kadar “ayıp” olduğundan eğlenceli bir şekilde bahseden biriyle eğlenceli bir sohbetti – bu, kripto para biriminin COVID salgını sırasında ana akım haline gelmesinden önceydi.

Tabii ki, pandemi öncesi günlerden beri bir kripto para birimi inişli çıkışlı yolculuğu oldu. Eli bunun nasıl olduğundan ve mevcut ayı piyasasının madeni paraları ve diğer borsaları nasıl etkilediğinden bahsediyor.

Filipinler’deki farklı düzenleyici ortamı da tartıştık. Açıkçası, ABD’deki son gelişmelerin hem borsalar hem de genel olarak uzay üzerinde sismik etkileri oldu. FTX’in Kasım ayındaki çarpıcı patlaması, kripto para birimlerinin ne kadar vahşi olabileceğini gösterdi ve BinanceUSD’nin yakın zamanda kapatılması, düzenleyicilerin alanı sıkıştırdığının en son işareti.

Diğer yerlerde, Filipinler, özellikle 2021’de patlayan blockchain oyunlarıyla birlikte kazan-kazan (P2E) modelini benimsemesiyle biliniyor. Ancak P2E, sayıların uçurumdan düştüğünü gördü, bu yüzden bunun madeni paraları nasıl etkileyebileceği ve ülke içindeki kripto para birimlerine karşı genel tutumu nasıl etkileyebileceği konusunda Eli’nin fikrini seçtim.

Ayı piyasası da ortaya çıktı ve Eli’nin pandemi sırasında tutumların nasıl değiştiği ve ardından gelen ayı piyasası hakkında, kripto para ticaretinin rahat sınırlarını terk etmeye yönelik isyankar hareketine yönelik konuşmasını duymak harikaydı.

Kripto para birimine geçmeyi düşünüyorsanız, Ellie’nin düşünceleri ilginizi çekebilir!

Podcast’i farklı platformlarda buradan dinleyin:

Spotify’da buradan dinleyin:

Paraları Takip Edin: Coinsph

adresinde daha fazla bilgi edinin www.coins.ph

Eli’de LinkedIn’i takip edin Burada

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın