medyauzmani.com

Polkadot fiyat tahminleri, AltSignals’ın ASI belirteci piyasaya çıktıkça yükseliyor. Yeni kripto varlığı Polkadot’u yenecek mi?


2023’ün başlarında, Bitcoin önceki fiyat seviyelerini yeniden kazanmaya başladığından ve birçok altcoin yeni zirvelere ulaştığından, kripto para piyasalarında uzun vadeli bir trend tersine döndü. Polkadot’un fiyat tahmini önümüzdeki yıllarda yükselişini sürdürürken, bu dönemde piyasaya sürülen yeni bir kripto varlığı olan AltSignals (ASI) şimdiden önemli miktarda yatırım çekiyor.

Erken aşamadaki kripto para biriminin şimdi Polkadot’tan daha iyi performans göstermesi bekleniyor

Web3 içindeki yeni kripto varlıklarından biri olmasına rağmen, Alt Sinyaller Şimdiden önemli yatırım seviyelerini çekmeye başlıyor. ASI jetonunun ön satışı, etkinliğin başlamasından sadece bir gün sonra 112 $ yükseltti ve bu, yeni platformdan gelen güçlü bir niyet sinyali.

Buna karşılık Polkadot’un fiyat tahmini, 2023’ün başındaki önemli yükseliş momentumunun ardından tersine dönmeye hazır görünüyor. DOT token’ın değeri Ocak ve Mart arasında neredeyse iki katına çıktı ve o zamandan beri düzeldi.

Polkadot, piyasa değerine göre ilk 20 kripto para birimi arasında yer alırken, AltSignals kendi kripto para birimini piyasaya sürüyor. Yeni kripto varlıkları genellikle büyük yatırım getirileri sağlar ve AltSignals’ın benzersiz blok zinciri teklifi, 100x kazanç için sıradaki olabilir.

Polkadot nedir?

Polkadot (DOT) Blockchain ağı birlikte çalışabilir Yenilikçi bir Katman 0 protokolü. Polkadot, blok zincirinin, birlikte çalışabilirlik sınırlamalarının blok zinciri ölçeklenebilirliği için büyük bir engel olduğu geçmişte mümkün olandan çok daha geniş bir ölçeğe ulaşma potansiyelini açığa çıkarıyor.

Polkadot, kullanıcılarının bağımsız blok zinciri ağları arasında kolayca veri ve değer alışverişinde bulunmasına yardımcı olarak, herkesin en son blok zinciri teknolojisine karışmadan erişmesine olanak tanır. riskli köprüleme operasyonlarında.

Polkadot Fiyat Tahmini: DOT 2025’te 100 Dolara Ulaşabilir mi?

DOT tokeni, 2021 boğa piyasasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak 54 dolara yükseldi. Polkadot’un mevcut fiyat tahmini, tüm zamanların en yüksek seviyesine dönüş yolunda 15$ ve 30$’daki kritik direnç alanlarını vurguluyor.

Polkadot’un fiyat tahmincisi, önümüzdeki yıllarda DOT’tan 10 kat kazanç potansiyeli görüyor, ancak önceki yüksek seviyesine göre önemli iyileştirmeler yapmakta zorlanabilir. Uzmanlar, 2025 yılına kadar Polkadot fiyat tahmininin maksimum 86$ olduğunu öne sürüyor.

AltSignals nedir?

Alt Sinyaller 2017’deki lansmanından bu yana 50.000’den fazla kripto tüccarını karlı alım satım sinyalleriyle destekliyor. Proje, sinyalleri benzersiz bir doğruluk seviyesinde sunmak için algoritmik göstergeler kullanıyor ve bu da onu kripto para alım satım araçları için endüstri lideri bir platform haline getiriyor.

AltSignals’ın tescilli endeksi AltAlgo, işlemlerini 19 ayrı ayda portföylerinin 10 katına çıkaranlara yardımcı oldu. %70’in üzerinde etkileyici bir doğruluk oranına sahiptir ve bu da onu Web3 için en başarılı ticaret göstergelerinden biri yapar.

AltSignals, yeni bir kripto varlığı olan ASI’yi piyasaya sürerek blockchain teklifini genişletiyor. ASI, ActualizeAI adlı yapay zeka tarafından desteklenen yeni ve geliştirilmiş ticaret araçları paketine erişim sağlar.

ActualizeAI AltSignals ticaret araçlarını makine öğrenimi yetenekleriyle zenginleştirmek için Doğal Dil İşleme (NLP) ve tahmine dayalı modellemeden yararlanacaksınız. başıbozuk Yapay zekanın tam gücü Kripto piyasası verilerine göre, ActualizeAI’nin tüm beceri seviyelerindeki yatırımcılara ticaret yaparken bir avantaj sağlaması bekleniyor.

ASİ nasıl çalışır?

AltSignals tarafından piyasaya sürülen yeni kripto varlığı ASI, şu anda AltSignals tarafından geliştirilmekte olan AI ticaret yığını olan ActualizeAI’ye doğrudan erişim sağlıyor.

Platformun yerel kodu, kullanıcılara daha karlı ticaret fırsatları sunmak için tasarlanmış çevrimiçi bir topluluk olan AI Üyeler Kulübüne de giriş sağlar. AI Üyeler Kulübü, kullanıcılara, genellikle çok kazançlı yatırım fırsatları olan, gelecek vaat eden kripto projelerinin halka açık ve özel satışlarına erişim sağlayacaktır.

AI Üyeleri Kulübü, kazananlara büyük kripto ödüllerinin ödendiği çevrimiçi ticaret turnuvalarına da ev sahipliği yapacak. Ayrıca ASI token sahipleri, yeni kripto varlıklarını doğrudan AltSignals platformunda paylaşabilir ve pasif gelir elde etmeye başlayabilir.

ASI 2025’te 5 Dolara ulaşabilir mi?

AltSignals, yapay zeka tabanlı önemli bir blockchain protokolü olma potansiyeline sahiptir.. Zamanla birçok kullanıcıyı çekebilecek piyasa dalgalanmalarında gezinmek için yeni bir çözüm sunar.

Bazı uzmanlar, ASI belirtecinin ön satışından önemli yatırım getirileri beklemektedir. ASI’nin fiyatı, etkinlik sırasında 0,02274 $ fiyat seviyesinden halka açılmadan önce 0,012 $’dan 0,02274 $’a yükselecek. 2025 yılına kadar, yeni bir kripto varlığının değeri 5 dolardan fazla olabilir – arz öncesi sondan 200 kat şaşırtıcı bir fiyat artışı.

AltSignals ve Polkadot Fiyat Karşılaştırması: En İyi Yatırım Fırsatı Nedir?

Yepyeni bir kripto varlığı olarak AltSignals’ın Polkadot’un fiyat tahminine kıyasla daha yüksek bir getiri yüzdesi üretmesi bekleniyor. DOT yatırımcılarının hala büyük getiriler elde etme olasılığı yüksek olsa da, ASI bir ana nedenden dolayı harika bir yatırım fırsatıdır.

Kriptografideki yapay zeka protokolleri giderek artan bir ilgi uyandırıyor ve birçok uzman bunun gerçekten yükselişe geçecek bir sonraki Web3 alt alanı olabileceğini öne sürüyor. AltSignals, önümüzdeki yıllarda bu ilerlemeye öncülük ederek yeni bir kripto varlığının ön satışını umut verici bir yatırım fırsatı haline getirebilir.

Sen Olabilmek Dahil olmuş ASI ön kodlamasında Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın