medyauzmani.com

Polygon Labs, uygulama geliştirmeyi desteklemek için 85 milyon dolarlık hibe programını duyurdu – World Digital Media News


Ethereum’un katman-2 ağının önde gelen sağlayıcılarından Polygon Labs, platformundaki uygulamaların geliştirilmesini desteklemek amacıyla bugün önemli bir hibe programı başlattı. Şirket, merkezi olmayan finans (DeFi), oyun ve sosyal medya dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki projeler için 85 milyon $’a eşdeğer 110 milyon MATIC token tahsis etti.

Hibe programı hem erken hem de sonraki aşama projelere hitap edecek şekilde yapılandırılmıştır. Olgun projeler için 2 milyon MATIC’e (1,55 milyon $) kadar doğrudan hibe mevcuttur. Öte yandan, erken aşamadaki girişimler karesel finansman hibelerine başvurabilir. Bu benzersiz fonlama modeli, topluluk odaklı fon tahsisine olanak tanıyarak kaynak dağıtımına daha kapsayıcı ve demokratik bir yaklaşım getirmektedir.

Bu girişimi başlatarak Polygon Labs, Ethereum’un blok zinciri ekosisteminde katman-2 ağları oluşturmak için tercih edilen teknoloji sağlayıcısı olma çabalarını yoğunlaştırıyor. Polygon gibi katman-2 ağları, trafik sıkışıklığını hafifleterek katman-1 blok zincirlerinin ölçeklenebilirliğini artırmada hayati önem taşıyor.

Bu hamle, Polygon Labs ve Kraken gibi firmaların, kripto endüstrisindeki geliştiricileri ve kilit paydaşları çekerek blok zinciri teknolojisi alanında hakimiyet için yarıştığı, giderek daha rekabetçi bir ortamın ortasında geldi.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın