medyauzmani.com

Polygon MATIC/USD desteği yeniden kazandı. Sıradaki ne?


  • Polygon’un MATIC tokeni %8.00 değer kazanarak güçlü bir toparlanmayı onayladı.

  • Brokerage Robinhood, Polygon’da kendi Web3 cüzdanını başlatacağını söyledi

  • Boğalar kontrol altında, ancak 0,90 dolarda fiyat hareketi ve trend çizgisi görülmeye devam ediyor.

Son zamanlardaki kazanımlar devam ederse, Polygon’un MATIC/USD’si kazanma yollarına dönebilir. Basın saatinden itibaren, MATIC %8,00 arttı ve giderek yükseliş eğilimi gösteriyor. Ethereum Layer-2 ölçekleme çözümü için bir dizi olumlu gelişme oldu. Son duruma bir göz atalım.

Komisyonsuz ticaret vaat eden çevrimiçi bir aracı kurum olan Robinhood, hala perakendenin gözdesi. Popüler ticaret platformu bu yıl büyük bir başarı elde etmesine rağmen, her zaman büyük haberlerle heyecanlanıyor.

27 Eylül’de Robinhood, Web3 cüzdanının Polygon’da piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu, daha önce Polygon’da MATIC işlemlerinin başlatılmasından sonra gelir. Bununla birlikte, MATIC, zayıf kripto para duyarlılığı ile aynı zamana denk gelen Eylül ayında büyük ölçüde düşüş yaşadı.

Kurtarma 0,76 $ desteğinin üzerinde devam ederken MATIC görünümü

artı500

Plus500, forex, emtialar, endeksler, hisse senetleri, opsiyonlar ve kripto para birimleri dahil olmak üzere 2.000’den fazla finansal araç üzerinde kaldıraçlı alım satım sunan lider Fark Sözleşmeleri (CFD) sağlayıcısıdır. CySEC lisans numarası (#250/14)

MATIC’i Plus500 ile bugün satın alın

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

eToro ile MATIC’i bugün satın alın

Teknik tarafa dönersek, MATIC, fiyat düşüşe geçtikten sonra 0,76 dolarlık desteği geri aldı. Boğalar Temmuz ayından beri onu koruduğundan, seviye teknik okuyucu için çok önemli olmaya devam ediyor. Son zamanlardaki bir artış, alıcıların aktif olduğunu gösterebilir.

Kaynak – TradingView

Hareketli ortalamaya bakıldığında MATIC, 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde toparlandı. Ayrıca 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde hareket ediyor. MACD göstergesi düşüş bölgesinde kalıyor ancak yükseliş oluşturma momentumu gösteriyor. Bununla birlikte, MATIC hala kısa vadeli bir düşüş eğilimi çizgisi tarafından kapana kısılmış durumda.

kapanış düşünceleri

MATIC için boğa senaryosu, yükseliş hareketli ortalama geçişi ile doğrulanabilir. Fiyat, kısa vadeli azalan trend çizgisinin üzerinde hareket etmelidir. Aksi takdirde, azalan trend çizgisinde fiyat reddi, herhangi bir yükseliş eğilimini geçersiz kılacaktır.

Bir diğer önemli fiyat ise 0,90 dolar. Hafif bir dirençle çakışır ve düzeltmeye zorlayabilir.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın