medyauzmani.com

Polygon, şirketin varlıklarını çeşitlendirmek için BFF’ye yatırım yapıyor


Coin Journal, bir basın açıklamasından, küresel olarak blockchain ve erken aşama Web3 girişimlerine odaklanan Singapur merkezli VC Blockchain Founders Fund’ın (BFF) stratejik bir ortaklığa girdiğini öğrendi.

Polygon, blok zincirinin benimsenmesini artırmak ve şirketin varlıklarını çeşitlendirmek için fona yatırım yapıyor.

BFF, kanıtlanmış verimli bir genişleme geçmişine sahiptir

Blockchain Kurucuları Fonu, Web3 alanındaki işletmeleri hedef kitlelere genişletme konusunda kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

BFF ile ilişkili şirketler arasında, kripto para birimi sosyal zekası (LunarCrush), blok zincirle çalışan kodsuz oyun stüdyoları ve diğer birçok uygulamada bu tür çalışmalar var.

Fon, büyük yatırımcılardan 75 milyon dolar topladı

Web 3 odaklı fon, bir dizi büyük yatırımcının 75 milyon dolar toplamasına yardımcı olduktan sonra Ocak ayında başlatıldı. Bunlar arasında Appworks, Sebastien Borget, The Sandbox COO’su, NEO Global Capital (NGC) ve Polygon’un kurucusu Sandeep Nailwal vardı.

Geçmişte, hem Polygon hem de BFF, dApp’leri hızlandırmak ve etkinleştirmek için Altered State Machine ve Splinterlands gibi büyük blok zinciri şirketlerine yatırım yaptı.

Her iki şirketin mevcut ortaklığı, Web3 kurucularının istisnai değer teklifleri sunmasına ve endüstrileri alt üst etmesine izin verecek.

Bay Nilwal şu ​​yorumu yaptı:

Web3 vizyonuna ulaşmak ve ana akım benimsemeyi teşvik etmek istiyorsak, girişimcileri yenilikçi ürünler ve altyapı oluşturma konusunda desteklemeliyiz. Web3’ün dönüştürücü potansiyeline inanan ve vizyonumuzu paylaşan Blockchain Founders Fund ile çalışma ihtimalinden heyecan duyuyoruz.

BFF’nin Yönetici Ortağı Ali Madhavi şunları ekledi:

Polygon gibi bir organizasyonu ortak olarak eklemek, erken aşamalarda daha geniş bir şirketler grubuna yatırım yapma yeteneğimizi genişletecektir. Sektördeki uzmanlıkları, gerçek sorunlara gerçek çözümler arayan yüksek potansiyelli şirketlerle bağlantı kurmamıza yardımcı olacaktır.

En iyi premium hizmetler, oyun platformları

Polygon, 37.000’den fazla dApps’ye sahiptir ve gerçek Web3 platformuna geçiş yapar.

Ekosistem, Aave, Curve, Uniswap gibi bir dizi premium hizmetten ve The Sandbox ve Decentraland gibi oyun ve oyun platformlarından oluşur.

Ağ aynı zamanda kitlesel pazarda da faaliyet gösteriyor ve Adobe ve Starbucks gibi önde gelen küresel markaların Web3 işlevselliğini entegre etmesine yardımcı oluyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın