medyauzmani.com

Poolin, ‘likidite sorunları’ nedeniyle Bitcoin ve Ethereum çekimlerini durdurdu


Cryptocurrency madencilik havuzu Poolin, Bitcoin (BTC) ve Ether’i (ETH) cüzdan hizmetinden çekmeyi bırakacağını duyurdu.

Pauline reklamda şunları söyledi:

“Ödeme cüzdan adresleri atanırken Pool hesabınızın ve Poolin cüzdan çekim seçeneklerinizin devre dışı bırakıldığını bildirmek için buradayız. Yani sadece harici cüzdan adresleri belirlemenize izin verilecek ve tüm ödemeler günlük olarak düzenli olarak yapılacaktır.” ”

Poolin, son zamanlarda artan para çekme işlemleri nedeniyle “likidite sorunları” nedeniyle para çekme işlemlerini duraklatıyor.

Para çekme işlemleri ne zaman devam edecek?

Pauline’in Telegram kanalındaki desteği, bunun üzerinden normal operasyonların yeniden başlaması için kesin zamanın belirlenmesinin imkansız olduğunu belirtti ve uzun olmayabileceğini söyledi. Ancak, madencilik havuzunun yardım sayfası, devam etme planlarının iki hafta içinde açıklanacağını belirtti.

Telegram’daki notta şu ifadeler yer aldı:

“Lütfen tüm kullanıcıların varlıklarının güvende olduğundan ve şirketin net değerinin pozitif olduğundan emin olun. Bakiyeleri hesaplamak için havuzda kalan BTC ve ETH bakiyelerinin anlık görüntüsünü alacağız. Çıkarılan madeni paralar genellikle 6 Eylül’den sonra günlük olarak ödenir. Diğer paralar etkilenmeyecek” .

yüzme havuzunda maden havuzu

Poolin, merkezi Çin’de bulunan bir maden havuzudur. 2017 yılında kurulan, dünyanın dördüncü en büyük kripto para madenciliği toplayıcısıdır. Diğer en büyük üç madencilik havuzu Foundry USA, AntPool ve F2Pool’dur.

Poolin, son 12 ayda Bitcoin bloklarının yaklaşık %10.8’ini çıkardı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın