medyauzmani.com

Popüler analist boğa sezonu için iki altcoin’e dikkat çekti – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – Popüler kripto yatırımcısı Ran Neuner, YouTube kanalında boğa sezonunda üst düzey performans gösterebileceğine inandığı iki altcoin’den bahsetti. 

Analist, önemli bir potansiyel beklediği altcoin’lerden arasında merkesiz kripto borsası THORChain’in yerel varlığı RUNE’un yükselen piyasada daha iyi bir performans gösterebileceğini iddia etti. Neuner, RUNE tokeninin şu an en güçlü altcoin’lerden biri olduğuna inanıyor.

Ran Neuner, kripto piyasasında pozitif rüzgarların esmesiyle birlikte RUNE tokeninin işlem hacminin önemli oranda arttığına dikkat çekerken bu hacim artışının yatırımcıların kripto para takası için RUNE talebini artırmasına bağladı. 

RUNE, bu yılın ilk yarısına kadar uzun vadeli düşüş trendini devam ettirdi. Haziran ayında 0,777 dolara kadar gerileyen kripto para, yılın ikinci yarısında bir trend dönüşü izlenimi verirken Ağustos ayı itibarıyla volatilite artışıyla birlikte haftalık bazda ciddi kazanımlar elde etmeye başladı. Son olarak Ekim ayı ortasında ralliye başlayan RUNE, bir ayda %220 seviyesinde değer artışıyla 5,38 dolara kadar yükseldi. Bu hafta ise kısmi bir geri çekilme gören altcoin, bugün 5 doların hemen altında alıcılı buluyor.

RUNE, şu an 1,65 milyar dolar piyasa değeriyle 37. Sırada yer alıyor. kripto para, ortalama 300 milyon dolar günlük işlem hacmiyle ise en çok ticareti yapılan 30. kripto para konumunda.

Ran Neuner’in ikinci favori altcoin’i ise son günlerin en çok talep gören altcoin’leri arasındaki Solana. Neuner, SOL tokeninin 20 dolar direncini kırdıktan sonra 60 dolar bandına kadar devam eden soluksuz yükselişinden bahsederken kripto paranın boğa sezonu için önemli bir potansiyel barındığını düşünüyor. Analist, ayrıca genelde sert yükselişlerin ardından gerçekleşebilen hızlı geri çekilmeyi SOL için beklemediğini dile getirdi. 

Solana, son bir ayda %200’e yakın değer artışıyla 64 dolara kadar yükseldikten sonra 52 dolara doğru kısmi bir düzeltmeyle devam ediyor. Kripto para son hamlesiyle Mayıs 2022 dönemindeki fiyat seviyesi yakalamış oldu. Ayrıca SOL, FTX’in iflas ettiği geçen yılın Kasım ayında değer kaybını da bir ay gibi kısa bir sürede hızlı şekilde telafi etti.

Solana, şu an 22,3 milyar dolar piyasa değeriyle en büyük 7. kripto para konumunda bulunuyor. Ayrıca son 24 saatlik 3 milyar dolara yakın hacmiyle en çok işlem gören 6. kripto para olarak devam ediyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın