https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Powell’ın konuşmasının ardından iyi bir kripto para birimi akışı geldi – World Digital Media News

Powell’ın konuşmasının ardından iyi bir kripto para birimi akışı geldi – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – Kripto Para Piyasaları, Powell’ın konuşması Sonrasında da iyi seviyede kalmaya devam etti.

Powell’ın dün yaptığı konuşmadaki yorumları tarafsız görülse de kripto piyasaları bu yoruma olumlu tepki verdi. Besledi Başkan Jerome Powell yaptığı konuşmada 2023’te enflasyonun yavaşlamaya başladığını gördüğünü ancak daha gidilecek bir yol olduğunu söyledi. Ayrıca Powell, enflasyona ihtiyaç olduğunu ve enflasyonun %2’ye ulaşmasının birkaç yıl süreceğini söyledi. Bunun yanı sıra faiz indiriminin birkaç yıl süreceğini söyleyen Powell, Fed’in piyasaları şok etmek istemediğini vurguladı.

Powell’ın konuşması sırasında dalgalı seyreden kripto para birimleri de rotasını tersine çevirdi. Toplam piyasa kapitalizasyonu dün yaklaşık %3 artarak 1.08 trilyona ulaştı ve kazançların günün ilk saatlerinde tutulduğu görüldü.

BitcoinDünkü aktivitede 5 günü kapattıktan sonra %2 yükselerek sabah yeniden 23.000$ grubunda işlem görmeye başladı.

Ethereum Bitcoin’i geride bırakmaya devam ediyor. ETH, son 2 günlük negatif kapanışın ardından dün %3,5 artışla 1.670 dolara yükseldi.

Suudi Arabistan’da kum sert bir şekilde yükseliyor

Altcoin piyasasındaki trend son günlerde dikkat çekse de diğer kripto para birimlerinde ciddi fiyat artışları gözlemlendi. Son 24 saatte Sandbox (SAND) %27 artışla 0,9 $ arttı. ÇEKÇESuudi Arabistan’daki Metaverse projesi için yapılan anlaşmanın . Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget, dün Suudi Arabistan’da düzenlenen LEAP 2023 teknoloji konferansında ortaklığı duyurdu.

İstihbarat göstergelerine ilgi sürüyor

Fikri mülkiyet alanında çalışan projelere olan talep artmaya devam ederken, grafik (GRT) son 24 saatte %25 artışla yükseliş trendini sürdürdü. Diğer taraf Acı biber (CHZ) dünden bu yana %25 artışla ilk 100 altcoin arasına bir kez daha damgasını vurdu.

Haftalık kâra baktığımızda GRT olmayan AI tokenleri arasında AGIX Peki FETBugün sakin olsa da bu 3 altcoin aktivitenin son 7 gününde üst sıralardaki yerini koruyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın