medyauzmani.com

Powerpool CVP coin nedir? CVP/USD Yorum ve Geleceği


Powerpool CVP coin nedir? CVP coin yorumları nasıl? CVP coin gelecek vaad ediyor mu?  Powerpool CVP coin hakkında bilmek istedikleriniz yazımızda.

Powerpool CVP Coin Yorum

 

CVP/USD – CVP coin kaç dolar?

CVP coin yorumlarına geçmeden önce, CVP coinin projesini tanıyalım.

Powerpool CVP coin nedir?

Powerpool Ethereum tabanlı protokollerde yönetişimin etkililiğini arttırmayı amaçlayan bir protokol. Token sahipleri bu protokolde yönetimin kripto paralarını havuza aktarmak, ödünç vermek ve ödünç almak, aynı zamanda gelir elde etmek  ve yönetişim gücünü protokollerde toplamak gibi özellikleri kullanabiliyor. Powerpool protokol  Defi/web3 uygulamaları ve bireyler için otomatik, gazsız, işlem gerçekleştirme ve zincir dışı bilgi işlem için bir merkeziyetsiz ağ. Powerpool protokolde zincir üstü ve zincir dışı şartlara dayanan otomatik işlemler bir merkeziyetsiz ağ olan Poweragent ile gerçekleştiriliyor.

Zincir üstü yönetim mekanizmalarının kalitesi kripto varlık sektörünü daha sürdürülebilir ve dirençli hale getirme konusunda çok önemli bir unsur. Ancak bazı problemler henüz yok edilmiş değil. Oy verenlerin konuya duyarsızlığı, yüksek gaz maliyeti ve balinaların hakimiyeti gibi unsurlar işlemlerin doğru gerçekleşmesini engelleyebiliyor.  Bir şekilde bu sorunlar yönetişim tabanlı protokolün gerçek değerini ortaya koymasına engel oluyor çünkü her paydaşın katılımını sağlamak çok kolay olmuyor.

İşte nu nedenle Powerpool meta yönetişim fikrini 2020 yılının ağustosunda geliştiriyor ve Defi de yönetişim gücünü çoğaltmayı hedefleyen bir protokol inşa ediyor. Topluluk kararları ile ve Delphi Dijital gibi büyük destekçisi  ile Powerpool akıllı token sepetleri ve kasaları gibi otomatikleştirilmiş Defi ürünleri geliştirmeye odaklanıyor.

İlgili:Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

CVP/USD fiyat grafiği yorumu

cvp coin Powerpool CVP coin nedir? CVP/USD Yorum ve Geleceği

Cvp coin kama oluşumu içerisinde. Oluşumun hedefi 1.23 dolar. Bu seviyeyi görebilmesi için öncekilke 200 günlük EMA’yı ve ardından oluşumun direncini kırması gerekiyor.

CVP coin özellikleri

CVP token ( Yoğun Oy Etkisi) Powerpool un yerel tokeni. Aşağıdaki işlevleri yerine getiriyor:

Ağın doğru çalışmasını sağlamak ve iş sahiplerinin Sorumlu olanların yanlış davranışları yoluyla işlerinin kesintiye uğramamasını temin etmek için Poweragent v2 nodlarını stake  etmek.

CVP nin stake boyutu Sorumlu olanların olası gelir miktarını ve spesifik görevlere erişimin gerçekleşmesini belirliyor.

PowerPool Protocol DAO yönetişimi

The R&D aşaması

Ağın korunması için protokol ücretleri yoluyla ödüllendirilen CVP Güvenlik Modülünün stake edilmesi.

CVP coin geleceği ve fiyat tahminleri 2024 – 2030

Piyasa hacmi 9.5 milyon dolar olan CVP’nin dolaşımdaki arzı  30.3 milyon. 7 Kasım sabahı anlık fiyatı $ 0.339441 olan coinin fiyat tahmini aşağıdaki gibidir.

 

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın