https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Premier Lig Ortakları Sorare Digital Trading Card Company

Premier Lig Ortakları Sorare Digital Trading Card Company


  • Premier Lig ve Surari Pazartesi günü dört yıllık bir anlaşma duyurdu.
  • Lisans anlaşması 120 milyon sterlin (yaklaşık 150 milyon dolar) değerinde.
  • Premier Lig taraftarları, Sorare Manager oynarken favori takımlarının ve oyuncularının dijital koleksiyonlarını satın alabilecek, takas edebilecek ve satabilecek.

İngiltere Premier Ligi, Fransa merkezli bir fantezi oyunu ve dijital ticaret pazarı olan Sorare ile dört yıllık bir lisans anlaşması imzaladı.

CityAM tarafından hazırlanan bir rapora göre, anlaşma 120 milyon pound (150 milyon $) değerinde.

İngiltere Premier Ligi, NFT deneyimini taraftarlara genişletiyor

Ortaklık, dünyanın her yerinden futbol taraftarlarının, özellikle İngiltere Premier Ligi’nin, takımlar oluşturmasına ve büyük ödüller için rekabet etmesine olanak sağlayacak. Sorare menajeri olmak isteyen taraftarlar, misli olmayan Ethereum (NFT) platformu için Premier Lig fantezi yarışmasına katılabilir.

Surari, bir blog gönderisinde hayranların artık dijital kartlar aracılığıyla NFT deneyiminden yararlanabileceklerini ve en sevdikleri sporların keyfini çıkarabileceklerini belirtti. Özellikle taraftarlar, 20 Premier Lig kulübünden oyuncuların yer aldığı lisanslı dijital koleksiyon ürünlerini toplayabilecek, satın alabilecek ve takas edebilecek.

Sorare ekibi ve ben, Premier Lig ile özel ve derin bir ortaklığı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. 2019’da West Ham ile kulüp anlaşmamızdan dünyada 800 metreden fazla kişi tarafından izlenen 20 ağır sikletle imza atmamıza kadar oraya ulaşmak ne kadar çılgın bir yolculuktu.Sorare’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su Nicholas Julia tweet attı.

Premier Lig CEO’su Richard Masters, taraftarların takımlara ve oyunculara verdiği desteğin geliştiğini ve artmaya devam ettiğini söyledi. O halde amaç, Sorare ile yapılan bu anlaşmanın sağladığı gibi, taraftarlarla etkileşim kurmanın daha fazla yolunu aramaktır.

Sorare’nin dijital kartları ve yenilikçi çevrimiçi oyunu, ister sahada ister dünyanın dört bir yanından izlesinler kendilerini Premier Lig’e yakın hissetmeleri için yeni bir yol. Sorare’nin Premier Lig için ideal bir ortak olduğuna inanıyoruz ve birlikte yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz.Ustaları ekleyin.

Bu ortaklıkla PL, büyük Avrupa ligleri LaLiga, Bundesliga ve Serie A’yı içeren bir portföye en son katılan oldu. Sorare’nin NBA ve MLB ile de benzer ortaklıkları var. Sorare’nin ayrıca 300’den fazla kulüple spor anlaşmaları var.

Surari, bu ortaklıklara aralarında Serena Willians, Kylian Mbappe ve Rudy Gobert’in de bulunduğu dünya çapındaki sporcuların katkılarıyla itibar ediyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın