medyauzmani.com

Pundi X NPXS coin nedir? NPXS/USD yorum ve geleceği


Pundi X  NPXS coin nedir? Pundx POS cihazları ile kripto para ödemeleri yapabileceğiniz bir blockchain platformuna sahip. Sadece kendi kripto paralarını sistem üzerinde kullandırmakla kalmayıp, diğer kripto paraları da kullanmanızı sağlıyor..

PUNDIX coin yorum

 

PUNDIX/USD – PUNDIX coin kaç dolar?

Pundix coin yorumları ve geleceği ile ilgili fiyat tahminlerine geçmeden önce Pundix coin nedir, inceleyelim.

PundiX nedir? NPXS Coin nedir?

pundi-x-nedir-koinmedya

 

Pundi X nedir? Pundx POS cihazları ile kripto para ödemeleri yapabileceğiniz bir blockchain platformuna sahip. Sadece kendi kripto paralarını sistem üzerinde kullandırmakla kalmayıp, diğer kripto paralarıda kullanmanızı sağlıyor.  Sistemde kullanabileceğiniz diğer kripto paralarla rahatlıkla alışveriş yapabilmenize imkan veriyor. Pundi x aynı zamanda müşteri için sadakat kartlarıda geliştiriyor

Pundi X piyasaya,  ”PUNDI X” olarak girmişti, simgesi ise ”PXS”di.  Swap organizasyonundan sonra yeni hali ile, yani Pundi X olarak ve simgesi ise NPXS coin olarak değiştirildi. Swap sonrasında yatırımcılarına 1:1000 oranında NPXS coin verildi. Swap süreci çok iyi yönetilmiş ve topluluktan büyük destek alınmıştır. Geçmişte başarısız swap girişimleri bazı kripto paraların neredeyse çöp olmasınına neden olmuştu. Paccoin 1:1000 oranıda fakat azaltarak yapmıştı. Özetle şunu söyleyebiliriz, piyasaya her gün onlarca proje giriyor, Pundix ilgiyi hakkedip etmeyeceğini zaman gösterecek.

PUNDIX /USD fiyat grafiği yorumu

pundi x Pundi X NPXS coin nedir? NPXS/USD yorum ve geleceği

Pundix alçalan direnci kırarak yükseliş sürecine başladı. Pundix coinin 3. dalga hedefi 1.40 dolar. Tamamen 1. itkinin hedefi ise 2 dolar.

 

PUNDIX coin geleceği ve fiyat tahmini 2024-2030

 

 

Pundi x ortakları kimler?

 

pundi-x-ortaklaripundi x Pundi X NPXS coin nedir? NPXS/USD yorum ve geleceği

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın