https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Ripple CEO’su SEC’in kontrolü kaybettiğini söyledi – World Digital Media News

Ripple CEO’su SEC’in kontrolü kaybettiğini söyledi – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – dalgalanma CEO Brad Garlinghouse, ABD SEC hakkındaki düşüncelerini Twitter üzerinden paylaşmaya devam ediyor.

Garlinghouse, son gönderisinde SEC sen Bu haftaki duruşmalar sırasında ciddi şekilde dövüldüğünde ısrar etti. Ripple’ın kıdemli danışmanı Stuart Alderoty’den açıklama garlinghouseSEC ile aralarındaki son karara, Voyager’ın gelişimine ve Grayscale davasına atıfta bulunarak, daha haftanın başı olmasına rağmen SEC için iyi bir hafta olmayacağını söyledi.

SEC ile Ripple arasındaki son davada, Yargıç Torres’in uzman ifadesini kabul etmeyi reddetmesi, SEC’in XRP’yi menkul kıymet olarak kabul etmesi için büyük bir aksilik olarak yorumlandı. Ripple’ın baş danışmanı Stuart Alderoty, Ripple’ın bu gelişme üzerinde karara varma kararında olumlu bir sonuç alacağına dair ümidinin arttığını söyledi.

Ripple’ın patronunun söylediği gibi SEC, bu hafta içinde bulunduğu kripto davalarında umduğu sonuçları alamadı. Birincisi, ABD iflas mahkemesi SEC’in temyiz başvurusunu yetersiz buldu. gezgin Satın almadı, iyi cevap verdi. Sonra SEC, Grayscale’in sitesinin yasa dışı olduğuna karar verdi. Bitcoin Jüri, ETF’sine karşı açtığı davada gri tonlama onun yerine sordu. Mahkeme yargıçları, dolandırıcılık endişelerini gidermek için vadeli ETF’ler onaylandığında Grayscale’in spot ETF başvurusunun neden reddedildiğini sorguladı.

Devam eden davadaki son gelişmelere göre SEC, kripto piyasası üzerindeki baskısını artırsa da mahkemedeki durum düzenleyicinin lehine gitmiyor gibi görünüyor.

XRP’deki son gelişmeler

Ripple davaları hakkındaki son spekülasyonlara ve uzun vadeli bir kararın yakında çıkabileceğine dair umutlara rağmen, XRP tüccarları bunu başarıyla sattı. Kripto piyasalarında düşüş eğilimi devam etse de XRP, piyasadan ayrışan ve bu hafta biraz daha yüksek bir fiyat aralığına sahip. XRP 0,38 dolarda, bu hafta %3’ten fazla kazanırken, piyasanın geri kalanı yaklaşık %2 düştü. İlk 10’daki tüm kripto para birimleri negatif kalırken, kripto para birimi gelişmeye devam ediyor.

Author: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın