medyauzmani.com

Ripple, seçimden önce SEC savunmasına yanıt veriyor – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – dalgalanma SEC ile şirket arasındaki yasal süreç, şirketin ve düzenleyicinin iddia ve savunmalarını sağlamasıyla devam ediyor. Bu da davada beklenen kararı geciktiriyor.

Ripple, sonunda adil bilgi güvenliğine yanıt olarak SEC sen Mahkemeye sunduğu cevap yazısını gördü. Davadaki son gelişmede Ripple, şirketin iddialarına karşı SEC tarafından yazılan bir mektuba yanıt verdi.

O zamanlar SEC, kamu sermayesi savunmasına yanıt olarak Ripple’ın Commonwealth Equity Service ile olan davasına atıfta bulundu ve düzenleyici, Ripple’ın öz sermaye savunmasını reddetti.

Bu bildirime yanıt olarak Ripple, Commonwealth’in davasının kendi durumundan çok farklı olduğunu söyledi. Ripple ayrıca ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun kripto endüstrisinde kafa karışıklığına neden olan birçok şey yaptığına dair kanıtlar olduğunu söyledi.

dalgalanma, mahkemenin daha önce SEC’in bu tür davalara ilişkin örneklerini reddettiğini kısaca hatırlattı. Bu nedenle YSK’nın daha önce kazandığı davaların hiçbirinde bu karara ilişkin herhangi bir delil bulunmadığına dikkat çekildi.

Ripple, SEC’in mektubuna yanıt olarak güvenlik önlemlerini desteklemeye devam etti. Ripple, süreç boyunca uygun bir tebligat almadıklarını vurgularken, Bittner v. Aynı dava olarak koydukları ABD. .

Ripple v SEC davasında ara karar ne zaman verilecek?

Ripple yanlısı avukat John Deaton’a göre, davada her an ara karar alınabilir. Bay Deaton yaptığı son açıklamada, 6 Mayıs’ta veya öncesinde kısmi bir teklifin verilebileceğine inanıyor.

Ripple ve SEC arasındaki davanın sonucu da bir bütün olarak kripto para piyasası için önemli görülüyor. Bu makalenin sonuçlarına dayanarak, yönetim sürecinde önemli bir adımın yönetim sistemi olduğu düşünülmektedir.

Author: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın