https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Ripple ve SEC Tarafından Desteklenen XRP Boğaları

Ripple ve SEC Tarafından Desteklenen XRP Boğaları


  • Kripto para birimi etrafındaki yükseliş yoğunlaştıkça XRP fiyatı 0,40 dolara yükseldi.
  • Çarşamba günü boğalar, önemli bir fiyat alanını yeniden test etmek için Ripple Labs ve SEC davasındaki olumlu haberlerden yararlandı.
  • XRP fiyat tahmini, hakim teknik resme de bakar.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) mahkeme savaşına karşı Ripple Labs merkezindeki kripto para birimi XRP, yatırımcılar arasında artan pozitiflik nedeniyle son birkaç gündür daha yüksek işlem görüyor.

Silvergate tasfiyesi haberi, XRP fiyatının 40 sentlik yuvarlak rakamın altına düştüğünü gördü. Bununla birlikte, boğalar işin başında gibi görünüyor ve fiyatın geçen haftaya göre %2,9 artmasıyla büyük bir destek tabanını elinde tutuyor.

XRP Kısa Vadeli Fiyat Görünümü: Tüm gözler SEC ve Ripple’da

Yukarıda bahsedildiği gibi, XRP kripto para birimi Perşembe günü, daha geniş piyasa olumsuz Silvergate haberleriyle kayarken yatay ticaret yaparak bazı kazançlarını azalttı. Bununla birlikte, XRP/USD çevresindeki yukarı yönlü hareket hala yükselişte.

Aslında, boğalar muhtemelen XRP’nin Çarşamba günü ulaştığı 0,40 dolarlık zirvelerde direnci yeniden test ettiğini görebilecek yeni kazanımları hedefliyor.

Bu özel yükseliş momentumunun, Ripple Labs’a bir bilirkişiyi SEC’den ihraç ederek büyük bir destek sağlayan ABD’li bir yargıcın dünkü kararıyla çok ilgisi vardı. Uzmanlar, kararın SEC’in özet karar arayışına “ölümcül” bir darbe indirdiğine inanıyor.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple aleyhine açılan dava, Aralık 2020’ye kadar uzanıyor ve en son gelişme, büyük ölçüde düşüş eğiliminden sonra XRP fiyatında gecikmiş bir ralli için artan piyasa iyimserliği ile karakterize edildi.

XRP Fiyat Tahmini: Balina Etkinliği

Zincir üzerindeki veriler, kripto para biriminin büyük ölçüde satın alındığını gösterdiğinden, son birkaç gün içinde balina etkinliği ile duyarlılık arttı.

Para birimleri bu hafta bir balina uyarısıyla borsalardan çıktı Vurgulamak XRP’de 10 milyon doları aşan böyle bir işlem, Bitso kripto borsasından taşındı.

XRP Fiyat Tahmini: Teknik Resim Nedir?

XRP fiyatı günlük grafikte büyük bir düşüş eğilimi çizgisinin üzerine çıktı ve 50 günlük EMA’nın üzerinde geziniyor. Aşağıdaki tablodan da görülebileceği gibi, XRP/USD 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkarak boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösterdi.

XRP günlük fiyat tablosu potansiyel destek ve direnç alanlarını gösterir. Kaynak: TradingViewFiyat 200 günlük EMA’nın altına geri dönse de, RSI 50’nin üzerinde olduğu ve yükseldiği göz önüne alındığında yükselişin tersine dönmesi muhtemelen devam edecek.

Boğalar direnci 0,40 dolar civarında kırarsa, alımdaki artış XRP’yi 0,45 dolar civarındaki eski destek alanına itebilir. Kasım 2022 için tedarik alanı çevresindeki bir sonraki hedef 0,50 ABD Doları olarak belirlendi.

Bununla birlikte, kısa vadeli bir döküm, Haziran 2022’den itibaren ana trend çizgisinin bir parçasını oluşturan 0,33 dolarlık desteğin yeniden test edilmesini içerebilir.Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın