medyauzmani.com

Ripple XRP/USD için büyük bir kırılma yaklaşıyor. İşte fiyat hareket analizi.


  1. Ripple’ın SEC davası, düzenleyicinin XRP dostu firmaları çarpmasıyla ertelenmeye devam ediyor
  2. XRP, geçen hafta güçlenmesine rağmen yükselişini sürdürüyor
  3. Ufukta 0,60 ABD doları ile iç çubuktan bir kırılma bekleyin

dalgalanma XRP / ABD Doları Hala yükseliş eğiliminde ancak son zamanlarda konsolide oluyor. Ripple’ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile olan davasıyla ilgili gelişmeler, ana fiyat katalizörü olmaya devam ediyor.

5 Ekim’de Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’ı destekleyen iki şirket tarafından mahkemedeki suç duyurularını protesto etti. Düzenleyici, izinlerin önceki mahkeme emrine aykırı olduğunu ve keşif kurallarının sınırlarının dışına çıktığını söyledi. O zamandan beri Ripple, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunu (SEC) XRP dostu firmaları hızlı bir karardan önce durdurmaya çalışmakla eleştirdi.

Ripple’ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile olan davasının sonucu belirsizliğini koruyor olsa da, XRP alıcıları kazanmak için çabalıyor. Eylül ayında CoinJournal adı geçen Bu Ripple ve SEC, dava hakkında özet bir karar verilmesi çağrısında bulundu. Aslında, SEC’in dost firmaları yasaklamaya yönelik son girişimi, titrek bir düzenleyici hakkındaki spekülasyonları körüklüyor. Şu anda hiçbir şey gerçek değil, ancak bunun daha sonra nasıl olacağı görülmeye devam ediyor.

XRP haftalık grafikte bir iç çubuk oluşturuyor

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

Bugün eToro ile XRP Satın Alın

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile Bugün XRP Satın Alın

XRP 0,5 dolara ulaştığında, fiyat durdu ve bir iç çubuk kurulumu yarattı. İç sütun, piyasadaki frekansı gösterir. Genellikle, piyasada güçlü bir hareket oluştuğunda iç çubuklar oluşur. Boğa piyasasında fiyat bir sonraki hamleden önce duraklar.

Kaynak – TradingView

Haftalık grafikte, XRP güçlü bir şekilde yükseldikten sonra oluşturulan bir iç çubuk görebiliriz. İç çubuk frekansla ilgili olsa da, jetonun bir sonraki hareket için ivme kazandığını gösterir.

MACD göstergesinin yapıcı bir ivme gösterdiğini de görebiliriz. Bu, yakında bir yükseliş kırılması göreceğimiz anlamına geliyor.

kapanış düşünceleri

Henüz XRP satın alma zamanı değil. İç çubuğun yükselişe geçmesi, uzun bir ticareti onaylayacaktır. 0,60 dolar izlenecek bir sonraki seviye olacak. XRP’nin güçlü bir piyasa hareketinde 0,6 doların üzerine çıkması muhtemel.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın