medyauzmani.com

Ripple’ın geleneksel konferansı öncesi XRP’ye yönelik spekülasyonlar artıyor – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – Ripple tokeni XRP, yeni haftaya hızlı bir başlangıç yaparak hafta sonu başlayan yukarı yönlü harekette %20’ye yakın değer kazanarak 0,73 dolara kadar yükseldi. 

Bugünkü işlemlerde ise XRP, daha çok satıcılı hareket ederek 0,68 dolara kadar bir gerileme gördü. Kripto para özelinde yarın başlaması planlanan Ripple Swell konferansı öncesinde dalgalı seyir dikkat çekiyor. Konferansın gündemindeki konular arasında sabit kripto para birimleri, tokenizasyon ve merkez bankası dijital para birimleri gibi fintek odaklı konular bulunurken piyasa katılımcıları, Ripple yöneticilerin konferansta Blockchain şirketine yönelik önemli açıklamalar yapabileceğine dair söylentileri yaymaya başladı. Bu söylentilerin başında ise sosyal medyada konuşulmaya devam eden Ripple’ın halka arz başvurusu konusunda açıklama yapma ihtimali bulunuyor.

XRP, hafta sonu sosyal medyada hızla yayılan Ripple’ın SEC’e karşı büyük olasılıkla nihai zafer elde ettiğine yönelik spekülasyonların yayılmasıyla hızla 4 ayın zirvesine yükseldi. Bazı uzmanlar ise XRP’nin söylenti odaklı yükselişine karşı yatırımcıları uyarıyor. Ancak bu konuda piyasa yorumcuları ikiye ayrılmış durumda. Bir kısım iyimser yorumcu, XRP’nin yükseliş potansiyelini koruduğuna inanırken kripto paranın kısa sürede 1 dolar bandına adım atacak potansiyele olduğunu düşünüyor. Kripto paraya temkinli yaklaşanalar ise son yükselişin ardından 0,55 doların altına doğru bir geri çekilmenin olası olduğunu düşünüyor. 

Hafta sonu kripto paranın piyasa ortalaması üzerinde talep görmesini sağlayan son gelişmelerin ardından şu an XRP gündemini Dubai’de düzenlenecek Ripple Swell konferansı ele geçirmiş durumda.

8 – 9 Kasım tarihlerinde düzenlenmesi planlanan Ripple Swell konferansı, ekonomi, finans, düzenleyici ve Blockchain çevresinden birçok uzman ismi bir araya getirecek. Konferans esnasında ise Ripple’ın halka arz niyetini açıklaması XRP için önemli bir katalizör olabilir. Ancak şu anki grafik, yatırımcıların henüz son söylentileri fiyatlamadığını gösteriyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın