medyauzmani.com

Ripple’ın ticari likidite merkezinin lansmanından sonra XRP fiyatı fırladı


  • Bu yazıyı yazarken, XRP son 24 saatte %3,53 artışla 0,5281 dolardan işlem görüyor.
  • XRP’nin fiyatı, Bitcoin’in (BTC) fiyatıyla bağlantılı olarak arttı.
  • Ripple bugün bir ticaret likidite merkezi başlattı.

Bugün bir işletme likidite merkezi olan Ripple Labs’ın lansmanı, zaten yükselişte olan XRP fiyatına ivme kazandırdı. Son 30 gün içinde, XRP’nin fiyatı %40’tan fazla arttı.

Etkileyici performans, Ripple ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile devam eden davada kendini savunmaya devam ederken bile ortaya çıkıyor ve çoğu kişi hiçbir mahkeme tarihi belirlenmemiş olmasına rağmen tamamlanmak üzere olduğuna inanıyor.

Ripple’ın İşletme Likidite Merkezi

Yeni başlatılan İşletme Likidite Merkezi, şirketlerin çeşitli kripto para borsalarından, tezgah üstü (OTC) piyasalardan ve dünyanın dört bir yanındaki piyasa yapıcılardan dijital varlıklar için likiditeye erişmesine olanak tanıyacak. Merkez, şirketlerin farklı platformlarda likiditeye erişmesine ve yönetmesine yardımcı olmak için farklı çözümleri entegre edecek.

İşletmeler, hazine işlemlerini, ödemeleri ve diğer ihtiyaçları yürütmek için kripto para birimi likiditesinden ve genişletilmiş bir ödeme ağından yararlanabilecek.

Geçen yıldan beri beta testinde olan Likidite Merkezi, kripto ve dijital para sistemleri arasındaki boşluğu sorunsuz bir şekilde kapatacak. Kripto varlıkları için en iyi oranları elde etmek için ileri teknolojiyi kullanır ve böylece çoklu likidite platformlarıyla önceden finanse edilen sermaye pozisyonlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu, şirketlerin bağlı sermayelerini azaltmalarına yardımcı olarak kaynaklarını verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Likidite Merkezi, 7/24 hizmet verecek ve dijital varlık işlem yönetimini esnek ve hızlı hale getirirken şirketlerin fonlarını etkin bir şekilde takip etmesine olanak tanıyacak.

Business Liquidity Center’da bulunan kripto para birimleri

İlginç bir şekilde, Business Liquidity Center şu anda XRP belirtecini desteklemiyor. Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) ve Bitcoin Cash (BCH) dahil olmak üzere beş kripto para birimini destekler.

XRP’nin yokluğu, Ripple topluluğundan şiddetli bir tepkiye yol açtı, ancak birçoğu bunun ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na karşı XRP’nin bir kripto para biriminden ziyade bir menkul kıymet olduğunu savunan devam eden davadan kaynaklandığına inanıyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın