medyauzmani.com

RPL balinaları yerel tepeyi işaret etti


fiyat Roket havuzu (RPL) Boğalar seviyeyi yeni bir ilk destek alanına dönüştürmeye çalışırken, 45 dolar civarında yeni bir düşüş baskısı ile karşı karşıya. Cuma günü 12:50 ET itibariyle, RPL belirteci son 24 saatte yaklaşık %2,4 düşüşle 46,60 $ civarında işlem görüyordu.

RPL, Ethereum Shapella yükseltmesini etkinleştirdiğinde hızla yükselen altcoinlerden biridir.

RPL fiyatı – Veriler yerel zirvede canlı satış yapan balinaları gösteriyor

CoinJournal tarafından 14 Nisan’da vurgulandığı gibi, Rocket Pool, Arbitrum ve Loopring, Shapella yükseltmesinden sonra Ethereum (ETH) 2.100 dolara yayılırken şişen altcoinler arasındaydı. Altcoinlere yönelik kar ekseni, Rocket Pool’un RPL’sini, artan satın alma baskısının ortasında önceki zirvesine gönderdi. Atlas sistem yükseltmesi Yaklaş.

Kripto piyasası istihbarat platformu Santiment’in zincir içi verilerine göre, Rocket Pool’un fiyatı, balinaların doğrudan yerel zirvede kar elde etmesiyle düştü.

16 Nisan 2023’te RPL’nin fiyatı, ivme azalmadan önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 61,87 $’a yükseldi. Santiment, kripto para biriminin, 100.000 $ değerinde RPL içeren 70’e ek olarak önemli balina hacimleri görmeye devam ettiğini söylüyor.

70 anlaşma, 8 Kasım 2021’de 100.000 doları aşan 111 büyük anlaşmanın ardından RPL için en büyük ikinci balina dökümü olan Rocket Pool için en yüksek fiyatı işaret ediyordu. Santiment, o sırada RPL fiyatının 59,47 dolarlık ATH’ye ulaştığını belirtti.

Rocket Pool fiyat tahmini

Rocket Pool’un yerel tokeni geçen ay %14 artmasına rağmen, son iki gündeki düşüşler RPL/USD’nin son yüksek seviyesinden %25’ten fazla düşmesine neden oldu.

Kısa vade açısından Rocket Pool fiyat tahminiRocket Pool pazarındaki daha fazla zayıflık, token fiyatını 38 $ veya altına düşürebilir.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın