https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber RSTAKING’den Lee Kohn Web3, Staking ve Kriptografi hakkında konuşuyor

RSTAKING’den Lee Kohn Web3, Staking ve Kriptografi hakkında konuşuyor


Bugün Staking platformu RSTAKING Güvenlik Başkanı Lee Kohn ile staking hakkında konuşacağız.

Staking, kullanıcılar paralarını bir hisse ispatı (PoS) algoritmasında tuttuklarında ve blok zincirinin çalışmasını sağladığında pasif gelir elde etme yöntemidir. Bu algoritma sayesinde kazanç elde etme ayrıcalığına sahip olurlar.

Banka mevduatı, staking’e en yakın karşılaştırmadır. Tek fark, kullanıcının varlıkları bir kişiye aktarmaması, ancak hesabında (bir cüzdanda, borsada veya merkezi olmayan bir finansal hizmet olan DeFi’de) dondurmasıdır.

Stake etme, hisse ispatı ile hisse ispatı algoritması üzerinde çalıştığından, dijital para birimi ağının düzgün işleyişini sürdürmek çok önemlidir.

Şüpheciler soruyor:Madeni paraların sahiplerine ödeme yapmak için para nereden geliyor?

Finansal piramide benzer bazı karanlık mekanizmaların bahislerde yer aldığından şüpheleniyorlar. Ancak, en iyi staking platformlarında olduğu gibi, kullanıcılar yeni bir blok bulduklarında bir ödül ve işlemi onaylamak için bir komisyon alırlar.

İşleri perspektife koymak için, madeni para istifleme, kripto para birimi ağının yüksek düzeyde güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. PoS (Proof of Stake) algoritmasının ana özelliğidir.

Sohbette Lee Kohn, staking özellikleri ve herhangi bir risk olmadan kripto para biriminde yılda %25’in nasıl kazanılacağı hakkında birçok ayrıntı paylaştı.

RSTAKING nedir?

RSTAKING, abluka veya siyasi faktörlerden bağımsız olarak kullanıcılarının fonlarını ve verilerini güvenli bir şekilde saklayabilen ve tüm vatandaşların varlıklarını tam kontrol altına almayı amaçlayan, merkezi olmayan bir paydaş şirkettir.

Kurumsal yatırımcılar ve kripto para fonları, güvenlik ve gizlilik politikalarına benzersiz yaklaşımı nedeniyle RSTAKING’i seçiyor.

Güvenlik ve gizlilik dünyanın her yerinden garanti edilir; Kullanıcıların hesap kurtarma için 24 kelime, kurtarma işlevine (-1 + 3) sahip 50 yüksek güvenlikli alan, KYC’ye gerek yok, dünyadaki en kararlı sunucular, kullanıcıların kripto varlıklarının güvenliği sağlaması gerekir.

Kısaca RSTAKING hakkında bilmeniz gerekenler

  • RSTAKING, kendi likidite havuzlarınızı oluşturan merkezi olmayan bir ticaret platformudur.
  • RSTAKING’in toplam likiditesi 1 milyar doların üzerindedir.
  • Kullanıcılar, 9 ağda 200’den fazla token ve kripto para biriminde yılda %25’lik sabit bir oran alırlar.
  • Ödüller her 3 saatte bir USDT veya BUSD cinsinden alınır.

Kullanıcıları RSTAKING’i seçmeye iten nedir?

Belki de bu, dürüst bir çalışma şekli göstermemizden kaynaklanmaktadır.

Ek olarak, Tether ve BUSD gibi stablecoin’ler dahil olmak üzere tüm token ve kripto para birimlerinde yıllık %25 sunan tek staking platformuyuz.

İnsanlar beklemeyi sevmezler. Bu nedenle RSTAKING, ödülleri her 3 saatte bir aktarır ve kullanıcıların istedikleri zaman staking’i bitirmelerine olanak tanır. Aynı hizmetleri sunan diğer benzer staking platformlarının farkında değilim.

RSTAKING’in 2022’deki geliri ne kadar?

Bu özel bir bilgidir ancak şirketin gelirinin en büyük 5 kripto para borsasından çok daha düşük olduğunu söyleyebilirim. Bunun nedeni, RSTAKING’in diğer benzer platformlardan farklı olarak müşteriler için daha iyi koşullar sunmasıdır. RSTAKING’in endeksler açısından kripto para borsalarından daha iyi performans göstereceğine inanıyoruz, bu yüzden ne kadar sürerse o kadar bekleyebiliriz.

Ancak RSTAKING kullanıcılarının gelirinden bahsedecek olursak, yıllık %25’tir. Her şey çok kararlı: hizmet, mahremiyet ve güvenlik garanti ediliyor.

RSTAKING İNSANLARIN HAYATINI DEĞİŞTİRECEK Mİ?

O zaten var. Dünyanın herhangi bir yerinden herkes bir stake açabilir. Kripto para birimi düzenleyicileriyle işbirliği yapmıyoruz, bu nedenle herkes yeni düzenlemeler veya yasaklardan korkmadan staking ödülleri almaya başlayabilir.

RSTAKING’deki tek çizgi staking mi?

RSTAKING’in birçok projesi var. Staking dışında, NFT platformu, bir mobil operatör olan RMOBILE var. Şirket, 2025 yılına kadar dünyaya değer katacak daha yenilikçi projelere imza atmayı planlıyor.

Röportaj için çok teşekkür ederim, RSTAKING ve kripto para piyasasının kendine has özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorduk.

Göstermiş olduğunuz samimi ilgi için teşekkür etmek isterim. Herkes RSTAKING’e kaydolabilir, kişisel kurulum için ÜCRETSİZ 10 RHIN TOKENS ve KİLİT AÇILABİLİR.

Kişiler

Olmak

rstaking.com

Tanıtım belgesi – rstaking.gitbook.io/rstaking-whitepaper

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın