https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Sarmaşık (HBAR), Vaha (GÜL), Titreşim

Sarmaşık (HBAR), Vaha (GÜL), Titreşim


kripto para fiyatları Yüksek bahisli karışık bir haftaydı. Bitcoin fiyatı, 20 Ocak’tan bu yana en düşük seviye olan 21.820 dolara düştü. SingularityDAO, Fetch.ai ve Ocean Protocol gibi AI para birimleri yükseldi ve sonra düştü. Bu düşüş aynı zamanda Dow Jones ve Nasdaq 100 endeksleri de dahil olmak üzere ABD hisse senetlerindeki düşüşlerle aynı zamana denk geldi.İşte Hedera Hashgraph, Vibrate (VIB) ve Oasis Network (ROSE) gibi en iyi kripto paralardan bazıları için en iyi kripto para birimi fiyat tahminleri.

Hedera Hashgraph Fiyat Tahmini | haber

Hedera karma grafiği Fiyat son birkaç gündür güçlü bir yükseliş trendinde. HBAR fiyatı, mavi renkle gösterilen artan bir kanal oluşturdu. Kripto para, bu yükseliş kanalının üst tarafının hemen altında. Andrews Pitchfork aletinin alt tarafına yaklaşır. Ayrıca kripto para %23,6 Fibonacci düzeltme seviyesinin üzerine çıktı.

HBAR fiyatı, 25 ve 50 dönemlik üstel hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve MACD yükselmeye devam etti. Bu nedenle, alıcılar kanalın üst tarafını mevcut seviyeden birkaç pip daha yüksek olan 0,0803 $ olarak hedeflediğinden, Hedera’nın daha fazla artısı için yer var.

Hedera Hashgraph nasıl satın alınır

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’in üzerinde kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım komisyoncusu. Komisyonsuz kripto ticareti sunar ve platformdaki kullanıcılar manuel olarak yatırım yapma veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların popüler yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasına olanak tanıyan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

HBAR’ı eToro ile bugün satın alın

binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar, 600’den fazla. Binance ayrıca düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok işlem seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün HBAR satın alın

Oasis Fiyat Tahmin Ağı | gül

Oasis Ağı Geliştiricilerin dApp’ler oluşturmasına izin veren lider bir akıllı sözleşme platformudur. Ağa dahil olan en iyi dApp’lerden bazıları Geniish, Covalent, MetaMirror ve diğerleridir. ROSE fiyatı bu hafta güçlü bir geri dönüş gördü ve birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 0,076$’a yükseldi. 4 saatlik grafikte Oasis Network fiyatı %23,6 ve %38,6 Fibonacci düzeltme seviyelerinin altına indi.

ROSE, 25 ve 50 dönemlik hareketli ortalamaların altına indi. 28 Ocak’ın en yüksek noktası olan 0,060 dolarlık kilit destek seviyesinin altına indi. Bu nedenle, kripto para için görünüm düşüş yönünde ve bir sonraki kilit seviye, mevcut seviyeden %10 daha düşük olan 0,055 Dolar’da izlenecek.

Oasis Ağı nasıl satın alınır

binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar, 600’den fazla. Binance ayrıca düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok işlem seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün ROSE satın alın

KuCoin

Kucoin, 200’den fazla kripto para birimi sunan bir kripto para borsasıdır. Kucoin geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir; Yerleşik eşler arası değişim, spot ve marj ticareti, banka düzeyinde güvenlik ve çok çeşitli kabul edilen ödeme yöntemleri. Kullanıcılar, yeni başlayanlar için uygun bir arayüzden ve nispeten düşük ücretlerden yararlanabilir.

KuCoin ile bugün ROSE satın alın

Titreşimli fiyat tahmini | titreşim

Müzik odaklı blockchain projesi Viberate, son birkaç gündür oldukça iyi gidiyor. VIB kripto para biriminin fiyatı, Aralık ayındaki en düşük noktadan yaklaşık %130 daha yüksek olan 0,148 dolara yükseldi. Kripto para, 23 Ocak’ın en yüksek seviyesi olan 0,1127 $’lık kilit direncin üzerine çıktı. Tüm hareketli ortalamaların üzerine çıktı.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım seviyesinin üzerine çıktı. Bu nedenle, madeni paranın düşüş eğilimini sürdürmesi ve kilit destek seviyesini 0,10 $’da yeniden test etmesi muhtemeldir. 0,13 dolardaki kilit direncin üzerinde bir hareket, düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın