https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Sheba sikkesinde tarihi yak! ShibArmy bu yanığa odaklanır.

Sheba sikkesinde tarihi yak! ShibArmy bu yanığa odaklanır.


2023 Ocak ayının son haftasında chip fiyatları bir miktar düşüş gösterse de coinler artan bir oranda yakılmaya devam ediyor. yayınlandı Para birimi Öte yandan yatırımcılar için gelen kışkırtıcı haberler onları sevindiriyor. Şeba Yanık sayısı her geçen gün artarken bu oran son 24 saatte %1.100’e ulaşmayı başardı.

Meme jetonlarındaki iniş çıkışlar devam ederken, kritik kritik haberler Shiba’yı vurmaya devam ediyor. Üstelik bir para birimi düşüşte olsa bile yanmış olması yatırımcıları daha mutlu ediyor. Bildiğiniz gibi, yanan haberler o para birimi için çok önemlidir. Fiyatı da olumlu etkiler.

110 milyondan fazla SHIB yakıldı

Sadece 24 saatte yakılan SHIB token sayısı 110 milyonu aştı. Gelişmelere göre yakmaların devam etmesi bekleniyor. Bu haberin piyasada yer almasıyla birlikte büyük meblağlarda Shiba INU alımları görünmeye başladı. Bu durumda SHIB fiyatları da bir miktar toparlandı ve tekrar yükseliş hattına girdi.

Fiyat düşüşü sırasında yanma meydana gelmesinin nedeni, işlem hacminin artmasıdır. Her işlemden bir ücret alan topluluk, gelirin bir kısmını yanıklara harcıyor. Artan işlem sayısı ve büyük işlem hacmi, daha fazla SHIB tokeninin yakılmasının da önünü açıyor.

Kritik kavşak Shepp’e yakın

Shiba Flour topluluğu ve yatırımcılar bu kritik dönemeci bekliyor. 0.00000100$ direncini desteğe çeviren meme sembolü, bundan sonra ilk kez dikkatini 0.00001250$ seviyelerine çevirdi. Chip Coins yorumları bu anlamda samimiyet uyandırır. Çünkü hem kamuoyunun görüşü hem de ticaret hacmindeki artış nedeniyle SHIB için güzel günler uzak değil.

Shiba Inu, 422 milyon dolarlık yatırım aldı

Ethereum fiyatındaki dalgalanmaların ardından bazı ETH balinaları pozisyon değiştirmeye karar vermiş gibi görünüyor. Çünkü ETH balinaları 422 milyon dolarlık Shiba Inu’yu satın aldı. Üstelik satın alma ve yatırım işlemlerini 1000 ETH balinası yapıyor.

Yapılan alımlarla birlikte 168 milyon dolarlık balinaların elindeki Shiba tokenlerinin miktarı ve değeri %150 arttı.

Sheba sikkesinde tarihi yak! ShibArmy bu yanığa odaklanır. Yazı ilk olarak kriptohaberleri.gen.tr’de yayınlandı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın