https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Shiba Inu, Bir Miting Yapma Umuduyla Milyonlarca Shib Jetonunu Yakıyor, Ancak Metacade Hala Daha İyi Bir Satın Alma

Shiba Inu, Bir Miting Yapma Umuduyla Milyonlarca Shib Jetonunu Yakıyor, Ancak Metacade Hala Daha İyi Bir Satın Alma


Kripto projelerinin fiyatları artırmasının birçok farklı yolu vardır ve bunu başarmanın en bariz yollarından biri tokenizasyondur. Bunun nedeni, yakılan jetonların dolaşımdaki arzdan alınması ve değerlerinin kalan jetonlara aktarılmasıdır.

Bu, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in 2021’de 410 trilyon jetonluk çantasını yakmasından bu yana 380 milyardan fazla SHIB jetonunun yakıldığını gören popüler Shiba Inu kripto para projesi tarafından benimsenen bir yaklaşımdır.

Yine de, toplam bir katrilyon jeton arzıyla, yakmalar Shiba Inu fiyat tahminlerinde pek bir fark yaratmıyor ve daha önce duyulmamış kazanç potansiyelini sergileyen bazı şaşırtıcı yeni projelerle, Metacade’in yeni gelenleri gibileri, birkaç beyaz saçım var. .

Metacade’i ayıran şey kullanışlılığı mı?

Shiba Inu gibi mem coin projeleri, ivme kazanmak için bir token aracı yaratmaya çalışırken veya bir defalık token yakmalardan gelen manşetlere güvenirken, ekosistemdeki ilerleme eksikliği nedeniyle projelerin alıcı bulmaya devam etmesi zordur.

Fayda düzeyi yüksek token kullanan büyük hırslı projeler çok daha güçlü bir konumdadır çünkü tokenin sağladığı platform kullanılarak en soğuk kışlarda bile token fiyatı yukarı çekilebilir.

metakad Böyle bir projenin en iyi örneği ve içeriği özümsemiş yatırımcılar için bulunmaz bir fırsat. Beyaz kağıtlar Ve erken aşamalarda yüksek potansiyele sahip bir projeye girmeye karar verdim.

Metacade ekibi tarafından ana hatları çizilen planlar, ön satışlarda rekor bir hızla 5,4 milyon dolar toplayan prequel’in bugüne kadarki büyük başarısının büyük bir bölümünü oluşturuyor. Bu performans düzeyi çok sık görülmez ve birçok kişinin projenin önemli kazanımlar sağlayacağına inandığı potansiyelin açık bir göstergesidir.

Shiba Inu (koyun) nedir?

shiba inu Sevimli çizgi film köpeği Shiba Inu tarafından yönetilen bir proje olarak Dogecoin’in izinden giden Ethereum blok zincirindeki bir meme para birimi projesidir.

Shiba Inu pratik olarak işe yaramaz bir işe başladı, ancak DOGE’nin başarısını daha esnek bir zincirde tekrarlamayı amaçlayan bir proje olarak hız kazandığından beri Shiba Inu ekibi, jetonu işleyen bir ürüne bağlamak için DeFi ekosistemini inşa ediyor.

Genel Shiba Inu Fiyat Tahmini: SHIB Geri Dönebilir mi?

Shiba Inu, sınırlı faizini 2021’deki artıştan bu yana önemli bir fiyat düşüşüyle ​​ödedi. Shiba Inu fiyat tahminini etkileyen şu anda projenin zorluğu, fayda açısından gerçekten ne kadar uzak olduğu. DeFi alanındaki diğerlerinden çok az farklı.

Shiba Inu fiyat tahmini iç karartıcı görünüyor ve eğer SHIB fiyatı 2023 boyunca 0,000009$’da tutabilirse, bu proje için bir kazanç olacaktır. Projenin gelecekte elinde tuttuğu tek fırsat, SHIB’nin Ethereum’un işlem ücretlerinden vazgeçen küçük yatırımcılar için daha fazla erişim sağlayabilecek Shibarium adlı kendi Katman 2 çözümü.

Shibarium, SHIB’in ivme kazanmasına yardımcı olabilirse, SHIB’nin fiyatı potansiyel olarak 2025’e kadar ikiye katlanarak 0,000018$’a ulaşabilir, ancak projenin kendisine bir şans vermesi için önümüzdeki bir veya iki yıl içinde daha fazlasını yapması gerekiyor.

Metacad (MCADE) nedir?

metakad Yatırımcıların gözlerini kamaştırıyor, büyük bir kazan-oyna oyun salonu inşa etme planlarıyla göz kamaştırıyor ve her türden oyuncunun en sevdikleri eğlenceden ister sıradan oyunlarla, ister turnuvalarda, hatta liderlik tablolarının zirvesine ulaşmak için rekabetçi merdivenler yoluyla gelir elde etmelerini sağlıyor. .

Platform, içerik yazma veya toplulukla etkileşim kurma gibi platform kullanıcı deneyimine katkıda bulunan oyun dışı etkinlikler yoluyla bile kapsamlı bir ödül mekanizması aracılığıyla katılımı teşvik edecek şekilde ayarlanmıştır.

MCADE nasıl çalışır?

Güçlü yardımcı token MCADE, platform para birimi olarak kullanılır ve tüm kullanıcı satın alımları ve ödülleri için kullanılır. Belirteç ayrıca, topluluğun oyun modellerini derecelendirmesine izin veren Metagrants programında olduğu gibi sahiplerine yönetişim hakları verir, böylece MCADE sahipleri geliştirme fonunu dağıtmak için oy kullanabilir ve çevrimiçi oyun kitaplığının geleceğini yönlendirmeye yardımcı olur.

Yatırımcılar, genel arzı sulandırmamak için stabilcoinlerde yayınlanan pasif gelir için MCADE’ye katılabilirler ve bu, projeyi kaliteli bir yatırım seçeneği arayan yatırımcılar için daha cazip hale getirir.

Projenin, kullanıcılarda önemli bir büyüme görmeyi amaçlayan bir projenin çok önemli bir bileşeni olan, gelecekte kendi kendine yeterlilik için net bir planı vardır. Launchpad oyunları ve platform içi reklamcılık da dahil olmak üzere çeşitli harici gelir akışları, bildiğimiz çevrimiçi oyun dünyasını değiştirecek gibi görünen uyumlu planın bir parçası olarak zaten tanımlandı.

Genel Metacade Fiyat Tahmini: MCADE 2023’te 100x Olabilir mi?

Metacade’in gösterdiği yüksek potansiyel bunun tek sebebidir. Birçok yatırımcı, MCADE’nin 100 kat yükselebileceğine inanıyor Ön satış tamamlandıktan sonra, MCADE bunu token başına 2 $ olarak belirledi – Shiba Inu fiyat tahmininden çok daha fazla yükseliş tahmini.

Bu kadar yüksek potansiyel ve platformun yaşayabileceği kitlesel kullanıcı büyümesiyle ilgili kaçınılmazlık duygusuyla, MCADE’nin 2025 yılına kadar 5 dolara ulaşması mümkün görünüyor ve bundan sonra sınır yok.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın