https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Shiba Inu Fiyat Tahminleri: Murrey Math Lines

Shiba Inu Fiyat Tahminleri: Murrey Math Lines


shiba inu Fiyat, kripto para birimlerine olan talebin azalması ve Shiparium’un lansmanına yönelik coşkunun azalmasıyla 19 Ocak’tan bu yana en düşük noktaya geriledi. SHIB, yılbaşından bugüne kadarki en yüksek seviyesi olan 0,000015 $’ın çok altında olan 0,000010 $’a düştü. Bu, bu yılki zirvesinden %31’den fazla düştüğü anlamına geliyor. Bu yazımızda Shiba Inu’nun sonraki hamlelerini tahmin etme çabası içerisinde teknik analiz üzerinde duracağız.

Shiba Inu fiyat tahmini

SHIB fiyatının devam eden satışı, madeni para 17 Ağustos’un en yüksek seviyesi olan 0,000015 $’a yükseldiğinde başladı. Ve 4 Şubat’ta o seviyeye ulaştım. O zamandan beri, Shiba Inu birkaç önemli destek seviyesinin altına düştü. Kırılan son destek noktası, 9 Şubat’ın en düşük noktası olan 0,0000116 dolardı. Aynı zamanda baş ve omuz modelinin boyun çizgisiydi.

SHIB, 50 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamaların altına düşerek, ayıların hala kontrolü elinde tuttuğunu gösteriyor. Şimdi, Murrey Math satırlarını çalıştırdığınızda, para biriminin ticaret aralığının alt kısmının altına indiğini ve şimdi güçlü pivot seviyesi ve ters seviyenin üzerinde olduğunu görüyoruz.

Bu nedenle, satıcılar ivme kazandıkça, kripto paranın mevcut seviyeden yaklaşık %18 daha düşük olan 0.0000090 $’daki bir sonraki nihai destek seviyesine geçeceğinden şüpheleniyorum. Bu ticaret için zararı durdur, temel S/R seviyesi olan 0,000012$’lık kilit direnç seviyesinde olacak.

Deneyimsiz olanlar için, Murrey Math çizgileri, Gann’ın teorisine dayanan matematiksel kavramlardır. Bu teori, fiyatların 1/8 aralıklarla eğilim ve düşüş eğiliminde olduğunu belirtir. Bu durumda, 0/8, 4/8 ve 8/8 seviyeleri genellikle güçlü destek ve direnç noktalarıdır.

TradingView’e Göre Çip Grafiği

SHIB 4H fiyat tahmini

4 saatlik grafikte SHIB/USD fiyatının son birkaç gündür güçlü bir düşüş trendinde olduğunu görebiliriz. Kripto para, bu yılki en düşük nokta olan 0.000010 dolarlık kilit destek seviyesinin hemen üzerinde. Ayrıca zayıf stop ve geri vitesin biraz üzerinde geziniyor. Günlük grafikte olduğu gibi SHIB/USD tüm hareketli ortalamaların altında kalıyor.

Bu nedenle, satıcılar bir sonraki kilit destek seviyesini nihai destek seviyesi olan 0,000010 $ olarak hedeflediğinden, madeni paranın düşüş eğilimi görmesi muhtemeldir.

Shiba Inu nasıl satın alınır?

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’in üzerinde kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım komisyoncusu. Komisyonsuz kripto ticareti sunar ve platformdaki kullanıcılar manuel olarak yatırım yapma veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların popüler yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasına olanak tanıyan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

eToro ile bugün SHIB satın alın

binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar, 600’den fazla. Binance ayrıca düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok işlem seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün SHIB satın alın

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın