medyauzmani.com

Shiba Inu (SHIB/USD) destek bulmak için %9 düştü. Geri dönüş olasılıkları nelerdir?


Shiba Inu Hisse senetleri (SHIB/USD), haftada %10’dan fazla kaybettikten sonra yalnızca 0.000010 dolardan işlem görüyor. Bu, yatırımcıların değişken varlıklara karşı bir risk tutumu geliştirdiği bir zamanda gelir. Mevcut seviye, mevcut teknik göstergelere göre SHIB için bir başarı veya kırılma noktasıdır.

Kripto para birimlerinde bir fiyat katalizörünün olmaması, SHIB için bir ayı piyasasını körükledi. İlk olarak, kripto para birimindeki genel ruh hali düşüş eğiliminde. Basın zamanı itibariyle, önde gelen kripto para birimleri olan Bitcoin ve Ethereum, sırasıyla %4 ve %3’ten fazla düştü. Düşüşler, yatırımcıların Perşembe günkü ABD enflasyon verileri öncesinde temkinli davranmasıyla meydana geliyor.

Makro olayların yanı sıra, SHIB’nin inişi proje gecikmesinin ortasında gerçekleşir. Bu, çok beklenen meta veri deposunu içerir. Mem simgesinin kullanışlılığı düşük ve hareketlerinin çoğu biraz spekülatif. Bununla birlikte, balinalar, bir fiyat pompası beklentileri arasında sembolü tutmaya devam ediyor. Whalestats verileri, SHIB’nin Ethereum balinaları tarafından en çok tutulan kripto para birimi olduğunu gösteriyor. Sıralama, stablecoin’leri, USDC, USDT ve stETH’yi içermiyor.

Shiba Inu Fiyat Hareketi ve Tahmini

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

SHIB’yi eToro ile bugün satın alın

Binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve 600’ün üzerinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar. Binance ayrıca düşük alım satım ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok alım satım seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

SHIB’yi Binance ile bugün satın alın

Kaynak – TradingView

Shiba Inu günlük grafikte çok önemli bir destek seviyesinde işlem görüyor. Buna formasyon veya çıkış seviyesi diyoruz çünkü boğalar bunu tutmazsa, fiyat yıllık en düşük seviyelere geri dönebilir. MACD göstergesine geçildiğinde, fiyat 0.000010 dolara ulaştığında düşüş eğilimi oluştu.

Kritik destekte momentum zayıf. Hacim %49 düştü ve yatırımcıların mem jetonunu destek almak için tekliflerinde bir düşüş olduğunu vurguladı.

Bir Shiba Inu satın almalı mısınız?

SHIB henüz değil O satın alır. Mevcut seviyede bir geri dönüş mümkün olsa da, duyarlılık zayıf kalmaya devam ediyor ve momentum düşük. Bu nedenle, SHIB’nin 0.000010 doların altına düşme olasılığı daha yüksektir. Kripto para birimi için bir sonraki potansiyel destek 0.0000080 dolardır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın