medyauzmani.com

Shiba Inu Shiba Eternity oyunu dünya çapında Android ve iOS’ta yayınlandı – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – Dünyadaki Shiba topluluğunu dört gözle bekliyorum Şiba sen Shiba Eternity oyunu, Avustralya ve Vietnam’dan sonra iOS ve Android pazarlarında yerini aldı ve tüm dünyadaki oyuncuların kullanımına sunuldu.

Shiba Inu yol haritasının önemli bir parçası olan Shiba Eternity oyunu, Shiba ekosisteminde önemli bir eser olarak görülüyor. Çünkü Ebedi oyun, SHIB arzını azaltmak için mayınların %5’ini yakmayı vaat ediyor.

Shiba Eternity çok ilgi görüyor

Resmi lansmanından sonra büyük ilgi gören oyun, (Google) Play Store’da 10 defadan fazla indirildi ve şu anda 5 üzerinden 4,9 yıldıza sahip (elma) App Store’da Shiba Eternity en çok indirilen ikinci oyun oldu.

Shiba Inu’nun ana geliştiricilerinden Shytoshi Kusama, Shiba Eternity’nin lansmanının ardından oyunu geliştirmeye devam ettiklerini ve oyuncular için kapsamlı bir rehber hazırlamaya başlayacaklarını söyledi.

Oyunun yorumcuları, kripto para birimleriyle ilgilenmeyen kişilerin Shiba Eternity ve Shiba Inu markasını tanıyacağına inanıyor. Shiba Eternity, kripto para birimleri konusunda farkındalığı artırmak ve SHIB tokeninin yakılmasını desteklemek için önemli bir ekosistem hizmeti olarak görülüyor.

Öte yandan, Shiba geliştiricileri Metaverse alanında ilerlemeye devam ediyor. Bu hafta, Shiba ekibi Metaverse alanındaki üçüncü konseptleri olan Canyon’u başlattı. Shiba Inu, zengin bir görsel deneyime sahip Third Floor Studios (TTF) ile ortaklaşa Web3 projeleri geliştiriyor.

SHIB Son sürüm

SHIB tokeni, Elon Musk’ın hafta başında Twitter reklamlarını yenileyerek değerini yaklaşık %7 artırarak ve 0,00001180 dolarla zirveye ulaşmasının ardından dolaylı olarak değer kazandı. Dün hafifçe düşen madeni para, bu hafta ilerliyor ve yaklaşık %5 kazanıyor, bugün ise 0.0000115$’da sabit kalıyor.

Yazarı: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın