https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Shiba Inu’nun son dakikası! Neden Seba ayaklanması?

Shiba Inu’nun son dakikası! Neden Seba ayaklanması?


İlk çeyrekte 2023 yılının kripto paralar için oldukça hareketli bir yıl olacağının sinyallerini vermeye başladı. Bitcoin %50’ye kadar yükseldikten sonra altcoinlerde mutlak bir hareket var. Ocak ayında 1,1 milyar Şeba Öte yandan Shabrami, bu yürüyüşün ana mimarı olacağını şimdiden gösterdi. Fed’in faiz kararı sonrasındaki %10’luk artışın başlangıç ​​olduğunu düşünüyor musunuz? Shiba Inu Para birimi Neden bu kadar yüksek sorusunun yanıtları haberimizde.

Seba neden yükselir?

01.02.2023 tarihinde Fed faiz kararlarının açıklanmasının ardından tüm kripto para birimleri daha da yükseleceğinin sinyallerini vermeye başladı. Bu yükselişin arkasında Powell’ın enflasyon beklentileri yer alıyor. Öte yandan Chiba uzun süredir haberimizde de belirttiğimiz gibi patlamaya hazır bir bomba bekliyor. Şimdi ondan ilk kıvılcımlar çıktı ve şimdiden bir patlama sinyali veriyor. İşte Al Shaybah’ın yükselişinin ardındaki gerçekler:

Ocak ayında gri yanıklar artıyor

SHIB token yakma işlemleri Ocak ayından itibaren artmaya başladı. Belirsiz cüzdanlara gönderilen SHIB tokenleri artık tedavülden kalktı. Bu durumda arz arttı ve doğal olarak Shiba Inu fiyatlarının yükselmesine neden oldu.

Ethereum balinalarının ilgisi Shiba Inu’ya kayıyor

Bitcoin’in en büyük rakiplerinden biri olan Ethereum’da pek çok balina Shiba Inu tokenlarına yöneldi. Ethereum düşerken yatırımlarının bir kısmını buraya kaydıran balinaların sayısı her geçen gün artıyor. Bu durumda, büyük ve hacimli miktarlarda shiba alımına izin verilir.

Küresel ekonomi olumlu tarafını kripto para birimlerine çevirdi

Covid-19 pandemisinin yarattığı ekonomik kriz, yavaş yavaş ülkeleri etkisi altına almaya başlıyor. Ayrıca Rusya-Ukrayna savaşında gergin olan tarafların yatıştırılması da bunda önemli bir etken olmuştur. Avrupa’daki kriz yatıştıkça ve pandeminin yaraları iyileştikçe, kripto para birimleri yeniden ilgi görmeye başlıyor. Bu durumda Şeba’nın en büyük umut kaynaklarından biri oldu.

Seba hangi yüksekliğe yükselecek?

Şu anda dolaşımda olan Chiba miktarı rekor seviyede ve az. Sadece %15 artan çip, kademeli olarak özellikle direnç 0.0000015 yükselecek ve ilk gerçek hamlesini 1 sıfır atmak için yapacak.

Shiba Inu’nun son dakikası! Neden Seba ayaklanması? Yazı ilk olarak kriptohaberleri.gen.tr’de yayınlandı.

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın