medyauzmani.com

Şifreleme, ihtiyaçları olduğu yerde kullanıcıları karşılamalıdır


  • Scott Melker, kripto para biriminin zayıf karma ve SHA-256’yı açıklamaya çalışarak ve diğer madeni paraları çökerterek genel kabul görmeyeceğini söylüyor.
  • The Wolf Of All Streets, ana akım benimsemenin kripto topluluğunun benimsediği yaklaşımdan etkilendiğine inanıyor.
  • Son zamanlarda kripto para liderlerinin birbirlerini küçümsediğini ve rakip projeleri yok ettiğini söyledi.

Scott Melker, kripto yatırımcısı, tüccar ve The Crypto Post’un yazarı Wolf Dunn Bültenikripto topluluğunun ana akım benimsemeyi doğru şekilde zorlamadığını söylüyor.

Kodlayıcı, kullanıcıyı ihtiyaçlarının olduğu yerde karşılamaya çalışmalıdır.

Twitter’da “Tüm Sokakların Kurdu” olarak da bilinen Melker’e göre, kriptografinin yapması gereken, kriptografik mesajı kitlelere gönderirken gereksiz jargonu ortadan kaldırmaktır. Ortak kullanıcıyla nerede buluşacağına inanıyor “Onların istekleri ve ihtiyaçları orada“Kitlesel benimsemeyi teşvik etmede çok yardımcı olabilir.

Ana akım benimseme, ıslak karma ve sha-256’yı açıklamaya çalışmakla gelmeyecekGeçenlerde tweet atarak, bu yolu izlemenin istenen hedefi etkilediğini belirtti. “İnsanların bizi görmezden gelmesinin bir nedeni var,” O katma.

Erken bir Bitcoin inananı olan Jeff Jarzyk, Melker’in değerlendirmesine katıldı.

The Wolf Of All Streets, kripto para birimi liderlerinin daha iyisini yapması gerektiğini belirtti.

Kripto topluluğunun karşılaştığı en büyük sorunlardan biri, liderlerinin genellikle ana akım bir izleyici kitlesine konuşması veya ortalama bir insanın aklını aşan terimlerle konuşmasıdır. Kitleler için mesajlaşmayı basitleştirmeli ve onların istek ve ihtiyaçlarını karşılamalıyız.. “

Düzenli kullanıcılar aracılığıyla bir sonraki benimseme dalgasına yardımcı olmak için topluluğun üzerinde çalışması gereken diğer şeyler açısından Melker, diğer projeleri bir kenara bırakmanın tek yol olmadığına inanıyor.

Ana akım medyayla bağlantı kurma ve Bitcoin’in erdemlerini övme fırsatınız olduğunu hayal edin, bunun yerine Ethereum veya Shitcoins’ten hoşlanmadığınızı tartışın.Not.

Birçoğu mesajını Crypto Twitter’da tekrarladı. bir beğeni Yorum Amerikan Kripto Akademisi CEO’su Jahon Jamali’den geliyordu ve “Değer önerisi teknolojiden daha fazlasıdır”kesinlikle birçok insanda bir zil çalıyor.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın