medyauzmani.com

Sınırlı ETH, Şangay yükseltmesinden sonra çekilmeye hazır – World Digital Media News


Çarşamba gecesi gerçekleşen Ethereum Shanghai değişimi, yetkili blockchain operatörlerinin ağı çalıştırmak için etherlerini (ETH) çekmelerine izin verdi.

Nansen’in verilerine göre şekil Çok az ETH de denilen bununla kaldırılmaya hazır görünüyor.

Blockchain analitik organizasyonu, şu anda yaklaşık 4.000 yetkili kullanıcının, yaklaşık 270 milyon dolar çekmeyi bekleyen 141.499 ETH çıkardığını söylüyor. EthereumBu, etkilenen tüm geçerli ve ETH’nin %1’inden daha azını temsil eder.

Kripto borsası Huobi’nin yaklaşık 40.000 ETH yayınlaması bekleniyor ve bu da Houbi’yi para çekme hattındaki en büyük kişi/kuruluş yapıyor.

Bunun için günlük bir limit olduğu için tüm yetkili kullanıcılar aynı anda para çekemezler. Nansen veri mühendisi Edgar RootaluTelegraph aracılığıyla CoinDesk’e yapılan açıklamada, “Şu anda oturum başına 8 çıkış var; bu, günde yaklaşık 1.800 kabul anlamına geliyor.” dedi.

Ethereum ayrıca yürütmeyi konsensüs ile değiştirmek için Çarşamba akşamı bir hard fork oluşturdu. Bu yükseltme, Ethereum’un bir proof-of-stake (PoS) blok zincirine geçişini tamamlar ve yatırımcıların ağı güvence altına alarak istikrarlı ETH’lerini ve kazandıkları ödülleri serbest bırakmalarına olanak tanır.

Dijital strateji başkan yardımcısı, Fundstrat Global Advisors Walter TengTwitter üzerinden CoinDesk’e gönderdiği özel mesajda şunları söyledi:

Teng, faktör 1’in baskın olacağını düşünüyor ve diğer herkes faktör 2’yi yükseltiyor.

Bu yazı ilk olarak CoinDesk Türkiye’de yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın