medyauzmani.com

Sistem borsası Uniswap mobil cüzdanı piyasaya sürüyor – World Digital Media News


Perşembe günkü bir basın açıklamasına göre finansal borsa (DeFi) YetkisizDeFi cüzdanının benimsenmesini hızlandırmak ve işlemleri kolaylaştırmak için bir mobil cüzdan uygulaması başlattı.

Protokol, Uniswap mobil cüzdanının %2,55’lik bir “rampa” faiz oranı sunarak kullanıcıların kripto satın almasını kolaylaştırmayı planladığını söylüyor. tekrar kullanıcılar Çokgen, Bir seçim Peki Umut sahibi olmak Bu cüzdan, uygulama içi değere ve NFT verilerine sahiptir; böylece kullanıcılar sevdiklerine cüzdan kodları ve adresleri ekleyebilir ve kendileri için en uygun olanı gözden geçirebilir.

Uygulamanın geliştiricileri, DeFi cüzdanlarının kripto para birimleri satın almak ve depolamaktan daha yüksek giriş engellerine sahip olması nedeniyle, bunun kullanıcıları kendi kriptolarını depolamaya teşvik edeceğini umuyor.

Borsa yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

TestFlight erken erişim kullanıcıları artık uygulamayı iOS App Store’dan indirebilir. medyaya göre elma, Uniswap mobil cüzdanı bazı ülkelerde kabul etti ve daha birçok ülkede kabul etmeye devam edecek. Şu ana kadar hangi ülkelerin lisans aldığı henüz bilinmiyor. Mobil cüzdanınız Google Play’e gelip gelmeyeceği ve ne zaman geleceği bilinmiyor.

Bu yazı ilk olarak CoinDesk Türkiye’de yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın