medyauzmani.com

Solana NFT ticaretinde inanılmaz artış!


Üçüncü çeyrekte kripto para piyasalarındaki geri çekilmenin yanı sıra, tüm ticaret hacmi NFT’leri de önemli bir düşüş gördü. Ancak buna rağmen Solana NFT satışları Eylül ayında önemli bir artış kaydetti.

Solana NFT satışları Eylül’de %77 arttı!

Üçüncü çeyrekte NFT işlemlerinin sayısındaki önemli düşüşe rağmen, Solana ağındaki uçucu olmayan ticaret (NFT) Eylül ayında %77 arttı.

CryptoSlam verilerine göre; Solana NFT yatırımcıları Eylül ayında %77 artışla 126 milyon dolardan fazla kazandı.

Solana NFT ticaretinde inanılmaz artış!

İlginç; Eylül ayında Solana NFT satışlarındaki bu artış, platformdaki tüm varlıkların satışlarının art arda beş ay boyunca düşmesinden ve Temmuz 2021’den bu yana en düşük aylık fiyatı kaydetmesinden sonra geldi.

Temel olarak, çoğu NFT, ETH ağında çalışır ve ETH genellikle ödeme para birimi olarak kullanılır. Ancak JP Morgan’a göre Ethereum, yüksek maliyetler nedeniyle NFT pazarında Solana gibi rakiplerle rekabet etme riski altında.

Bilmek isteyebilirsiniz:

Ethereum boğalarının önündeki en önemli engel! – ETH’nin teknik analizi

“Dört ay içinde dolar düşecek! Gümüş ve Bitcoin kazanın!

Solana NFT ticaretinde inanılmaz artış!

Aslında, NFT’ler için hala en popüler blok zinciri olan Ethereum, Eylül ayında NFT satışlarında bir önceki aya göre %36 düşüşle yaklaşık 320 milyon dolar kaydetti.

y00ts mint t00b NFT, Eylül ayında yaklaşık 13 milyon dolarlık bir fiyatla satıldı. Bu da onu ay içinde Solana’da en popüler hale getirdi.

Bu arada, Solana ağındaki NFT ticareti büyüdükçe; CoinMarketCap verilerine göre Solana platformunun doğal tokeni SOL, 90 dolarla mücadele ediyor.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın