medyauzmani.com

Solana’nın NFT’leri SOL’un Fiyat Görünümünü Artırabilir mi? Akıllı yatırımcılar, Metacade’i borsalarda listeleme belirteci olarak destekliyor


Ethereum, NFT havuzlarının birincil evi olsa da, Solana NFT’lerinin popülaritesi 2021’den beri istikrarlı bir şekilde artıyor. Ancak, ekosistemdeki son gelişmeler, Solana fiyat tahminlerinin son birkaç hafta içinde nasıl değişeceğini merak etmemize neden oldu. Bu arada, Metacade’in yükselen yıldızı, satış öncesi satışlarda ve bazı büyük isimlerle değişim listelerini güvence altına almada önemli satış sonrası ilgi gördü.

Uniswap listesinden sonra Metacade fiyatı güçlü olmaya devam ediyor

Nisan ayında Metacade, tokenlerini Uniswap’te başarıyla listeledi. MCADE fiyatı tutunmayı başardı; Şu anda 0,022 dolarda oturuyor. Bu, ön satışın başlangıcında MCADE jetonlarını satın alan herkesin şu ana kadar %10 getiri elde ettiği ve Metacade çevresindeki heyecanın yavaşlamadığı anlamına geliyor. Metacade, 250 milyon dolarlık token havuzunu 5 saatten daha kısa sürede doldurmayı başardı. Yatırımcıların gösterdiği devam eden ilgi göz önüne alındığında, Metacade’in fiyat tahmininin yükseleceği görülüyor.

Solana (SOL), NFT grubundan ayrıldıktan sonra karışık sinyaller görüyor

Solana, yüksek işlem hızları ve düşük maliyetleriyle büyük saygı gören ve son aylarda yaklaşmakta olan bir NFT zinciri olarak kabul edilen önde gelen Ethereum rakiplerinden biridir. Analistler, Solana’nın NFT yayınlamak için en ucuz zincirlerden biri olduğunu ve 5.000 $’a kadar olan Ethereum sözleşmelerine karşı akıllı sözleşmeleri dağıtmak için yaklaşık 30 $’a mal olduğunu belirtti.

Buna rağmen, en önde gelen Solana NFT’lerinden ikisi, DeGods ve y00ts, yakın zamanda ekosisteme büyük bir darbe indirerek Ethereum’a geçişi tamamladı. İki projenin geliştiricileri, geçişin ana nedenlerinden biri olarak Solana NFTs ekosistemindeki kısıtlı büyümeyi gösteriyor. Bu nedenle, CryptoSlam’e göre Solana NFT’leri satın alan kullanıcı sayısı geçen aya göre yaklaşık % -15 düştü ve toplam işlemler yaklaşık % -10 düştü.

Ancak Solana’nın NFT ekosistemi için iyi haberler var. Geçtiğimiz birkaç gün içinde Solana Vakfı, durum sıkıştırmaya gireceğini duyurdu; bu hareket, Solana Serisinde NFTS basmayı sıkıştırılmamış muadillerine göre 2.400-24.000 kat daha ucuz hale getirmesi gereken bir hareket. Bu, 1 milyon Solana NFT depolama maliyetini 24.000 $’dan yaklaşık 110 $’a düşürür ve NFT basımını çok daha kolay hale getirir.

Solana (SOL) fiyatı tahmin etti

Solana’nın NFT alanında uzun vadeli benimsenmesine yol açması muhtemel olan bu maliyet düşürücü önlemle, kısa vadeli olumsuz haberlere rağmen Solana’nın fiyat tahmini son zamanlarda nispeten yükselişte. SOL şu anda 20 dolar civarında. Solana’nın daha az iyimser fiyat tahminleri, SOL’un bu yıl 46-48$ bölgesini yeniden test etmesine neden oldu ve bu, bugünün fiyatlarından hala %100’ün üzerinde getiriyi temsil ediyor.

Solana’nın fiyatı için daha fazla yükseliş tahmini, fiyatın 86$ seviyesine yükselebileceğine inanırken, bazıları fiyatın 2023’ün sonunda 130$’a ulaşmasını bekliyor. Her iki senaryoda da bugünün yatırımcıları en az 4 kat kazanç elde edebilir.

Metacade (MCADE), etkileyici bir yol haritasıyla yatırımcıları büyüledi

metakad kendisini GameFi sektörü için tek noktadan topluluk merkezi olarak kurmayı amaçlayan lider bir kazan-kazan (P2E) oyun platformudur. Kısa bir süre önce 16,35 milyon $’ın üzerinde ve ön satış sırasında %10 artışla toplanan bilgili yatırımcılar, dikkatlerini Metacade’in Bitmart (Nisan) ve MEXC (Mayıs) için yaklaşan borsa listelerine çevirdi. MCADE’nin Uniswap’teki satışları iyi gidiyor ve borsanın ilk iki merkezi listelenmesinden önce avantaj elde etmek için erken atlayan erken yatırımcılara fayda sağlıyor.

Platformun vizyonu, oyuncuların, geliştiricilerin ve kripto meraklılarının bir araya gelip sürekli genişleyen blockchain oyun dünyasını keşfetmeleri için canlı bir alan sağlamaktır. Metacade, yaratıcıların ve girişimcilerin P2E’de ilerlemelerine yardımcı olacak, en son ipuçlarını tartışmaya ayrılmış alt forumlar, birinci sınıf oyunları belirleyen bir inceleme sistemi ve GameFi profesyonelleri tarafından paylaşılan alfalar dahil olmak üzere birçok araç ve özellik sunar.

Metacade ekosisteminin merkezinde, birkaç benzersiz fayda sunan çok amaçlı bir belirteç olan MCADE belirteci bulunur. Örneğin, kullanıcılar değerli içeriğe katkıda bulunarak, oyun incelemelerini paylaşarak ve en yeni P2E oyunları için kazanma stratejileri yayınlayarak MCADE jetonları kazanabilir. Platform ayrıca, MCADE sahiplerinin daha sonra Metacade’in sanal çarşısında barındırılan en hak eden P2E projelerine oy vermelerine ve fon tahsis etmelerine izin veren merkezi olmayan bir finansman planı olan Metagrants’ı da sunacak.

Önümüzdeki yıl Metacade, platformunu daha da geliştirmek için bir istihdam kurulu ve merkezi olmayan bağımsız bir kuruluş (DAO) kurmayı planlıyor. İş panosu, kullanıcıları oyun ve Web3 işlerindeki fırsatlarla buluşturacak ve onlara sevdikleri alanlarda çalışmak için hem geçici hem de tam zamanlı fırsatlar sunacak. DAO, kullanıcılara platformun yönetiminde doğrudan söz hakkı verecek ve topluluğun gelecekteki yönünü şekillendirmesine izin verecektir.

Metacade (MCADE) fiyat tahmini

Metacade başlangıçta borsalarda 0,022 $’dan listelenecek ve MCADE fiyat tahmini daha fazla olumlu görünüyor. Önümüzdeki aylarda, bazı analistler MCADE’nin en az 0,20 $’a ulaşmasını bekliyor ve koinlerin yıl sonuna kadar 0,50 $ ila 0,70 $ değerinde olmasını bekliyorlar. Bu 0,70$’lık tahmin doğruysa, token’ı 0,022$’dan satın alan yatırımcılar %3000’in üzerinde toplanabilir!

Sonuç olarak

Kısacası, son olaylar göz önüne alındığında Solana’nın uzun vadeli beklentileri o kadar da kötü görünmüyor. Proje, diğer birinci kademe ağlardan gelen zorlu rekabetle karşı karşıya olsa da, Solana’nın yükselen fiyat tahmininin de gösterdiği gibi, SOL önümüzdeki aylarda ve yıllarda çok fazla büyüme potansiyeline sahip. Ancak en iyi yatırım fırsatı ile ilgili olarak, metakad açık ara kazanandır.

Değer odaklı yaklaşımı, topluluk merkezli ekosistemi ve kullanıcı katılımına güçlü odaklanmasıyla Metacade, hızla büyüyen GameFi alanına yatırım yapmak isteyenler için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Sırasıyla Nisan ortası ve sonunda Metacade’in Bitmart ve MEXC borsa listelerini kaçırmayın ve Metacade’i takip ettiğinizden emin olun. twitter Bir sonraki tokenler borsada yayınlanır yayınlanmaz ilk bilen siz olun!

Metacade’i satın alabilirsiniz. Burada.Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın