https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Sony Network Communications ve Astar Network ortak bir Web3 kuluçka programı başlattı

Sony Network Communications ve Astar Network ortak bir Web3 kuluçka programı başlattı


Tokyo, Japonya, 17 Şubat 2023, Chainwire

Sony Ağ İletişimi, Inc. Sony Group’un faaliyet gösteren bir şirketi olan Web3 Incubation, çok zincirli ağlar için akıllı sözleşme platformu olan Astar Network ile birlikte ev sahipliği yapacak. Sony Network Communications ve Astar Network, NFT’lerin ve DAO’ların kullanışlılığına odaklanan Web3 projelerine ortak sponsorluk yapmak için kaynaklarını ve uzmanlıklarını bir araya getirecek.

Sony Network Communications ve Astar tarafından desteklenen Web3 Incubation, Mart ortasından Haziran ortasına kadar devam edecek. Program, 17 Şubat’ta başvuruları almaya başlayacak. Sony Network Communications ve Astar Foundation, tüm uygulamaları inceleyecek ve 10 ila 15 grup seçecektir. Sony ve Astar, kuluçka programını düzenlemek için Astar Network CEO’su Sota Watanabe tarafından kurulan Singapur merkezli bir şirket olan Startale Labs ile iş birliği yapacak.

Sony Network Communications, blockchain teknolojisinin kendi sektöründeki çeşitli sorunları nasıl çözebileceğini araştırıyor. Astar Network ile bu kuluçka programı, ilgili Web3 çözümlerini hızlı bir şekilde bulmalarını sağlar.

Startale Labs ve Astar Network CEO’su Sota Watanabe şunları söyledi:NFT segmentinde ve grup içindeki diğer Web3 girişimlerinde yer almış bir Sony grup şirketi olan Sony Network Communications ile bir Web3 kuluçka programı başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Seçilen program katılımcılarına değer katmak ve yeni kullanım örnekleri ve projeler oluşturmak için her iki şirketin bilgi ve kaynaklarını paylaşmayı umuyoruz.. “

Startale Labs, çok zincirli protokol geliştirme konusundaki uzmanlığına dayalı olarak dApp’ler ve altyapı geliştirir ve iş danışmanlığı hizmetleri sağlar. Aynı zamanda büyük şirketlerin Astar ağıyla entegre olması için bir ağ geçidi görevi görür. Startale, Astar’ın geliştirme, önceki danışmanlık ve Ar-Ge iş deneyiminden yararlanarak katılımcı projelere iş stratejisi ve teknik destek sağlayacaktır.

Sony Network Communications, telekomünikasyon işinden ve Sony grubu içindeki varlıklardan yararlanan yeni kuruluşları destekleme misyonunu sürdürüyor. Ltd. NFT ürünleriyle ilgili geliştirme çalışmaları ve sözleşme danışmanlığı yapmak için Singapur’da bir bölge ofisi kurdular.

Program, Web3 başlangıç ​​aşamasından bağımsız olarak dünyanın her yerinden katılımcıları davet ediyor. Dragonfly, Fenbushi Capital ve Alchemy Ventures gibi küresel risk sermayesi firmaları ile eğitim oturumları içerecektir. ve Web3 şirketlerinin yanı sıra iş ve teknoloji stratejileri üzerine çalıştaylar. Haziran ortasında, Japonya Blockchain Haftası sırasında Tokyo’daki Sony Group genel merkezinde çevrimdışı bir Demo Günü düzenlenecek.

Katılan Web3 projeleri şunlardan faydalanacaktır:

  • Web3 Foundation ve Alchemy gibi birinci sınıf Web3 şirketleriyle doğrudan iletişim ve geri bildirimin yanı sıra eğitim oturumlarına ücretsiz erişim.
  • Sony Network Communications ve Astar’dan kaynaklar, teknik destek ve finansal yardım. Sony Network Communications’ın gelecek vaat eden şirketlerinin çoğu yatırım için değerlendirilecek.
  • Astar ekibi için Sony Network Communications ve ürün geliştirme desteği ile tanıtım günü.

Programla ilgilenen adayların başvurmaları gerekmektedir. sonraki sayfa.

Astar Network’ün “Asya Stratejisi”, Polkadot’un en popüler paraşini için verimli oldu. Ocak 2022’deki ana ağ lansmanından bu yana, aralarında NTT Docomo, Sony ve Toyota’nın da bulunduğu Japonya’nın en büyük üç şirketiyle ortaklıklar kurdu.

Sony Ağ Bağlantıları Hakkında

Sony Group, oyun ve ağ, müzik ve fotoğraf hizmetleri, eğlence teknolojisi ve hizmetleri, görüntüleme ve sensör çözümleri ve finansal hizmetler gibi çok çeşitli iş gruplarını yönetir. Sony Group’un bir işletmesi olarak Sony Network Communications, iletişim işine, Nesnelerin İnterneti işine, yapay zeka işine ve çözüm hizmetleri işine katılır ve Sony Group içindeki varlıkları kullanarak yeni işleri teşvik eder. Nisan 2022’de Sony Network Communications, Sony Network Communications Singapore Pte. Ltd., NFT ile ilgili geliştirme dış kaynak kullanımı ve danışmanlık işine girmek için Singapur’da.

Astar Ağı Hakkında

Astar Network, EVM ve WASM akıllı sözleşmeleri ile dApp’ler oluşturmayı destekler ve geliştiricilere fikir birliği mesajlaşma (XCM) ve paylaşılan sanal makine (XVM) ile gerçek birlikte çalışabilirlik sağlar. Astar’ın benzersiz Build2Earn modeli, geliştiricilerin kodları ve oluşturdukları uygulamalar için bir dApp staking mekanizması aracılığıyla ödeme almalarını sağlar.

Astar, tüm büyük borsalar ve Tier 1 sermaye ile desteklenen canlı bir ağ olan Polkadot ekosistemine giren ilk şirketlerden biridir. Astar, geliştiricilerin kendi dApp’lerini oluşturmaya başlamaları için tüm Ethereum ve WASM araçlarının esnekliğini sağlar. Polkadot ve Kusama ağlarında büyümeyi hızlandırmak, Yıldız Uzay Laboratuvarları Kuluçka Merkezi en iyi TVL dApp’lerini sunar.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi | twitter | anlaşmazlık | kablo | github | reddit

iletişim

martin henskins, [email protected]Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın