medyauzmani.com

Sovereign, küresel finansal ekosistemini oluşturmak için 5,4 milyon dolar topladı


Sovereign, toplanan fonları bireysel egemenlik için küresel finansal ekosistemini inşa etmek için kullanacak.

Merkezi olmayan bir bitcoin varlık alım satım ve borç verme platformu olan Sovryn, 12 Ekim Çarşamba günü yaptığı bir basın açıklamasıyla, son finansman turunda 5,4 milyon dolar topladığını duyurdu.

Coinjournal ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, General Catalyst finansman turunu yönetti. Şirket, finansman turundan elde edilen geliri, dünyanın dört bir yanındaki insanlara bireysel özerklik ve finansal bağımsızlık sağlamak için tasarlanmış küresel bir finansal işletim sistemini genişletmek için kullanacak.

Collider Ventures, Bering Waters, Bollinger Investment Group ve Balaji Srinivasan, son finansman turundaki diğer yatırımcılar arasındaydı.

Bu finansman turu hakkında yorum yapan General Catalyst Genel Müdürü Kyle Doherty şunları söyledi:

“Sovryn’deki ekibin, DeFi’yi baskın Bitcoin ağına getirerek gerçekten yerine getirecek ürünler oluşturmak için teknik ve topluluk kapasitesine sahip olduğuna inanıyoruz. İnsanları güçlendirmek, ilerlemek için Bitcoin ve Sovryn Ağlarının hedefleriyle felsefi olarak uyumluyuz. bireysel özgürlük ve daha geniş finansal kapsayıcılık elde etmek.”

Sovren, finansman turunun Sıfır Protokol’ün halka açılmasından önce geldiğini açıkladı. Zero, kullanıcıların bitcoinlerini teminat olarak kullanarak, kredi geri ödemesi veya vadesi olmadan %0 faizli kredi almalarını sağlayan son derece yenilikçi bir kredi ürünüdür. Krediler sonsuza kadar faizsizdir ve varsa, ne zaman ödeyeceğine kullanıcılar karar verir. Sovren, Zero’ya erken erişim kuyruğunun artık açık olduğunu da sözlerine ekledi.

Sovryn’in birincil katkıcısı Edan Yago şunları ekledi;

Sovryn, dünya çapında bireylerin özgürlüğünü ilerletmek için açık kaynak kodu geliştiren, kullanıcıya ait bir kooperatiftir.Sovryn’in arkasında hiçbir şirket, vakıf veya kar amacı gütmeyen kuruluş yoktur – bu nedenle GC gibi yerleşik fonların dünyayı değiştirmesi dikkat çekicidir. Sovryn’in misyonunu desteklemek için yatırım yapma şekliniz.”

Bu kripto para haberi, ayı piyasasının çoğu madeni para ve tokenin fiyatlarını etkilemeye devam etmesiyle geliyor. Sovryn, mevcut ayı piyasası sırasında fon toplamanın, bu yatırımcıların Sovryn’in Bitcoin’in yeteneklerini yalnızca değer depolamanın ve finansal egemenlik için araçlar yaratmanın ötesinde büyütme yeteneğine olan güvenini gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Doherty ayrıca şunları söyledi;

“Amacımız Sovryn ekosisteminin büyümesine yardımcı olmak, Bitokrasi’ye aktif olarak katılmak ve Sovryn topluluğunun faydalı üyeleri olmak. Sunacak çok şeyimiz olduğuna inanıyoruz ve başlamak için heyecanlıyız. Devam etmek ve üzerine inşa etmek için harika bir fırsat var. Bitcoin ve orijinal Satoshi vizyonunu mümkün kılan ve geliştiren yatırımlar Bitcoin kripto para birimidir. En büyük piyasa değeri ile en uzun ömürlü olan ve diğer blok zincirlere kıyasla DeFi talebi ile Sovryn, Bitcoin’in insanlara sağladığı bu iştahı yerine getiriyor. hayatları üzerinde finansal kontrol ile. ”

Sovryn, topluluk tarafından sahip olunan ve yönetilen yerel bir Bitcoin DeFi platformudur. DeFi platformu, Bitcoin blok zinciri üzerine kuruludur ve birincil ticaret para birimi olarak BTC’yi kullanır ve büyük ölçekte merkezi olmayan ve bağımsız finansman sağlar.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın