https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber Stacks (STX) büyük değişikliklerle yükselmeye devam ediyor – World Digital Media News

Stacks (STX) büyük değişikliklerle yükselmeye devam ediyor – World Digital Media News


Kriptohaberleri.gen.tr – kazık (STX) bu haftaki performansıyla kripto piyasasında popüler bir altcoin oldu.

mesafeler, Bitcoin Ağında akıllı sözleşmeler ve temel hizmetler oluşturmak için Katman-1 Blockchain çözümü olarak çalışan bir protokol. Son güncellemelerle büyük bir talep artışı gören Stacks’in yerel stoğu STX, her hafta %150’nin üzerinde bir fiyat artışıyla iyi görünüyor. STX, son 24 saatte %30’dan fazla artarak en son Mayıs 2022’de görülen bir fiyat noktası olan 0,86 dolara ulaştı.

Yığınların önemindeki artış, Bitcoin ağını akıllı bir iş yeri haline getirmek için yakın zamanda yayınlanan teknik incelemelere bağlanabilir. İki tanıtım yazısı bulunan bu projelerden ilki, bağımsız bir çift yönlü Bitcoin peg sistemi olan sBTC’dir. Bir diğeri, yine güvene dayalı olmayan Bitcoin stabilitesi Nakamoto teknik incelemesidir.

sBTC, sürümü Stacks 2.0 ile uyumlu olacak şekilde tanıtılırken, kripto varlıkların Bitcoin protokolüne hızlı bir şekilde bağlanmasını sağlayan bir program olarak biliniyor. Nakamoto’nun sürümü, sBTC programının daha güvenilir çalışmasını sağlamak için Stacks protokolünde değişiklikler içerir.

Akıllı sözleşme endüstrisi, yıllar içinde Bitcoin dışındaki ağlarda gelişmiştir. şirketler için büyük bir platform EthereumHızı ve güvenilirliği ile binlerce akıllı sözleşme DeFi programı kaydediyorlar. Bitcoin bazen akıllı çalışan bir ağ olarak görülmese de, hala en güvenli blok zinciri olarak kabul ediliyor.

Stacks gibi projelerde Bitcoin Ağında bir katman-1 çözümü sunarak BTC ağı üzerinde akıllı sözleşmeler oluşturmak için çok çalışıyor.

Author: Günay Caymaz

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın