medyauzmani.com

Starknet yeni yolları duyurdu – World Digital Media News


Layer 2 proje geliştiricisi StarkWare, StarkWare Sessions etkinliğinde sürpriz bir duyuru yaptı. Duyurunun ardından, StarkNet Token (YARDIMSEVER) yakında çıkması bekleniyor.

StarkWare, Ethereum (ETH) ağında Katman 2 ölçeklendirme çözümü sağlayan ilk proje. Projenin kurucuları ilk hamleyi 16 Kasım 2022 tarihinde yaptı ve STRK Coin, Ethereum ağında yerini aldı. Öte yandan şu ana kadar herhangi bir satış açılmadı. StarkWare Sessions 2023 etkinliğinde STRK’nın geleceğine dair önemli işaretler vardı.

StarkWare, etkinlikte en büyük kriptografik yazılım aracını açacağını duyurdu. Bu da STRK Coin’in yakında gelebileceği şeklinde yorumlanıyor. Çünkü geliştiriciler, açık kodun markanın uygulanmasına daha yakın olacağını zaten söylediler.

Yaklaşık 500 geliştiricinin yer aldığı StarkWare Sessions 2023, marka lansmanından önce ses getirmeyi başardı. Şimdi geliştiricilerin StarkNet Jetonunun nasıl dağıtılacağını açıklamaları bekleniyor. Daha önce ön satışın olmayacağı duyurulsa da airdrop ihtimali artıyor. Geçtiğimiz Temmuz ayında yayınlanan ilk sınıflandırma şeması şu şekilde:

    • %17 – StarkWare Reklamcıları
    • %32,9 – Temel Destekçiler: StarkWare çalışanları ve StarkNet yazılım geliştiricileri
    • %50,1 – StarkWare Vakfı

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın