medyauzmani.com

Starlink (STARL) Coin Nedir? STARL/USD Yorum ve Geleceği


Starlink (STARL) coin nedir? Starlink (STARL) coin yorumları nasıl? Starlink (STARL)  coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vaad ediyor mu? Starlink (STARL) coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

Starlink (STARL) coin yorum

Starlink STARL coin kaç dolar?

Starlink STARL coin yorumları ve geleceği ilgili fiyat tahminlerine geçmeden önce  Starlink STARL coin nedir, inceleyelim.

Starlink (STARL) coin nedir?

Starlink (STARL) blockchain tabanında yer alan, oyunlar, sosyalleşme ve değiş tokuş amacıyla oluşturulan bir metaverse evreni.Starlink’in amacı kullanıcıların ilgi alanlarına göre fırsatlar ile karşılaşacakları, gerçek dünyada bir evren olarak çalışmak. Platform, kullanıcıların sanat eserlerini paylaşmak, oyun oynamak gibi ne pek çok nedene dayalı olarak etkileşimde bulunduğu bir 3D sosyal evreni olarak çalışıyor.

Platformun tüzüğüne göre (V.2) Starlink’in temel hedefi eğitim, aksiyon ve macera odaklı oyunlara ev sahipliği yapmak. Uçan uzay gemileri, dünya dışı ülkelerle yarış veya uzayda yolculuk gibi oyun türleri platformda yer alıyor. Ağ üzerinde merkeziyetsiz bir yapı ile kullanıcıların oyun oynaması, bir araya gelmesi ve sosyalleşmesini sağlayacak pek çok bağlantı noktası yaratılıyor. Oyna-kazan modeli üzerindeki oyunlar ile kullanıcılar ödül olarak token kazanıyorlar. Ayrıca kullanıcılar  oyun aksesuarları gibi oyundaki varlıklardan satın alabilmek için ödüllerini değiş tokuş yapabiliyorlar. Starlink aynı zamanda metaverse üzerinde çalışmak için STARL token kullanıyor.

STARL ağın yerel tokeni ve ERC20 tokeni. Starlink STARL tokeni hem oyunlar için metaverselerde hem de NFT pazarında kullanılıyor. Ağ başlangıçtaki likidte için STARL tokenin tamamını kullanmayı hedefliyor. Websitesinde ise platformun amacı STARL tokeni NFTlerde, oyun aksesuarlarını satın almak için varlık değişimi ile kullanmak.

Starlink, STARL token ile kullanıcıların mateversedeki her değişimi oylamalarıyla bir DAO olarak gelişmeyi hedefliyor.

STARL adındaki uzay programlarının simülasyonunu üreten bir eğitim programı tarafından geliştirilen Starlink  2021 yılında piyasaya girdi. Toplam arzı 10 trilyon.

Starlink STARL coin fiyat grafiği yorumu

starlink Starlink (STARL) Coin Nedir? STARL/USD Yorum ve Geleceği

Starlink 3. ve 4 .dalgasını tamamladı ve şu an 5. dalgasını tamamlamak adına yükselmesini bekliyoruz. Starlink coinin 4. dalgası çok geriye çekildiği için 5. dalgada 3. dalgasının boyunu çok da geçebileceğini düşünmüyoruz.

İlgili – Bitcoin (BTC/USD) Yorum: Fiyat, Grafik ve Geleceği

Starlink fiyat tahmini

2024 yılı STARL coin geleceği ve fiyat tahminleri için, STARL  coinin en düşük 0.000008 dolar ve en yüksek 0.00001 dolar arasında olmasını bekliyoruz. Diğer yıllar için beklentimiz aşağıdaki gibi:

 

 

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın