medyauzmani.com

Stellar Lumens XLM/USD Haftalık Kazançlardan Sonra Alınacak mı?


  • Stellar Lumens bir haftada %7 kazanç bildirdi.
  • Kripto para birimi, yaklaşık iki yılın en düşük seviyelerine yakın işlem görüyor.
  • Orijinal Stellar Lümen sembolü olan XLM toparlanıyor ancak potansiyel bir dirençle karşı karşıya.

Mükemmel lümen XLM / USD Geçen hafta %7 arttı. Hala büyük bir ayı piyasasındayız, bu da kripto para biriminin toparlanma yolunda olduğunu gösteriyor. Kazançlar, piyasa gelişmeleri tarafından değil, momentum tarafından yönlendirilir.
Stellar Lumens, her türlü parayı içeren işlemler için açık bir ağ olduğunu iddia ediyor. Ağ, dünyadaki finansal varlıkları ve insanları birbirine bağlamak için tasarlanmıştır.

Stellar Lümen büyüme potansiyeli 2021’de yatırımcıların dikkatini çekti. Madeni para, yılın başında sadece 0.11 dolardan 2021 yılının Mayıs ayında yaklaşık 0,8 dolara ulaştı. Bununla birlikte, kripto para biriminin bu yılki çöküşü, XLM’yi 2021’in başındaki en düşük seviyelerine yaklaşmaya zorladı.

Stellar Lümen iyileşmeye başlar ancak dirençle karşılaşır

artı500

Plus500, forex, emtialar, endeksler, hisse senetleri, opsiyonlar ve kripto para birimleri dahil olmak üzere 2.000’den fazla finansal araç üzerinde kaldıraçlı alım satım sunan lider Fark Sözleşmeleri (CFD) sağlayıcısıdır. CySEC lisans numarası (#250/14)

Plus500 ile XLM’yi bugün satın alın

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

Bugün eToro ile XLM satın alın

Kaynak – TradingView

XLM’nin teknik görünümü, hareketli bir ortalama geçişi gösteriyor. Kısa vadeli 20 günlük hareketli ortalama, 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde toparlandı. Yükselen MACD çaprazı, kripto para biriminin yükseliş görünümünü de güçlendiriyor. Ancak momentum hala zayıf.

XLM hakkında düşünceler

Stellar Lumens’de teknik göstergeler hala yükselişte. Kripto para biriminin daha fazla yükseliş için yeri var. Bununla birlikte, 0.12 dolar izlemek için büyük bir direnç.

XLM yükselmeye devam ederse, alıcılar 0.12 dolarlık direncin üstesinden gelmelidir. Seviye, Haziran ayından bu yana fiyatı kontrol altına alarak, işlem yapan yatırımcılar için önemli hale geldi. Boğalar dirençten daha iyi performans gösterirse, XLM’yi bir sonraki dirence 0.14 $ ‘dan koyabilirler.

Yukarıdakilere dayanarak, XLM çekici bir unsur sunmuyor O satın alır Yükselen göstergelere rağmen fırsat. Jeton satın almak için direnç seviyesinin üzerinde bir kırılmaya ihtiyacımız var.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın