medyauzmani.com

Stellar Lumens XLM/USD yükseliş açıklaması yayınladı


Stellar Lumens XLM/USD ana dirençte 0.126 dolardan işlem görüyor. ama, itme kuvveti Büyük teknik göstergeler olası bir kırılmaya işaret ederek artıyorlar. CoinMarketCap verilerine göre, Stellar Lumens geçen hafta yaklaşık %10 değer kazandı. Kazançlar, Ripple XRP’den sonraki haftada en yüksek seviyede.

LunarCrush AltRank, XLM ve XRP’yi potansiyel yükseliş sürücüleri olarak konumlandırıyor. 8 Ekim’deki bir tweet’e göre XLM, XRP ile birlikte düşük bir AltRank seviyesine sahip. Sıralama, yukarı yönlü bir hareketin göstergesi olarak yorumlanır. Crypto Analytics şirketi DYOR.net, XLM’yi potansiyel yükseliş trendlerine sahip en iyi dijital varlıklardan biri olarak kabul ediyor.

XLM, yükseliş momentumu arttıkça dirençte işlem görüyor

artı500

Plus500, forex, emtialar, endeksler, hisse senetleri, opsiyonlar ve kripto para birimleri dahil olmak üzere 2.000’den fazla finansal araç üzerinde kaldıraçlı alım satım sunan lider Fark Sözleşmeleri (CFD) sağlayıcısıdır. CySEC lisans numarası (#250/14)

Plus500 ile XLM’yi bugün satın alın

eToro

eToro, yatırım yapmak için 75’ten fazla kripto para birimi sunan küresel bir sosyal yatırım aracı kurumudur. Komisyonsuz kripto ticareti sunarlar ve platformdaki kullanıcılar manuel veya sosyal olarak yatırım yapma seçeneğine sahiptir. eToro ayrıca, kullanıcıların ünlü yatırımcıların işlemlerini otomatik olarak kopyalamasını sağlayan benzersiz bir CopyTrader sistemine sahiptir.

Bugün eToro ile XLM satın alın

Kaynak – TradingView

Günlük grafikte XLM direnci kırmaya çalışıyor. Aslında XLM, geçen ay boşuna gittikten sonra direnci yeniden test ediyor. Token, 20 günlük hareketli ortalama ve 50 günlük hareketli ortalama tarafından desteklenmeye devam ediyor. 20 günlük hareketli ortalamanın 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde kesişmesi yükseliş momentumunu doğruluyor.

MACD’ye hareket edersek, gösterge yükseliş bölgesinde. Osilatörün ve sinyal hattının artan ayrışması, XLM için momentumun biriktiğini gösterir. Dirençte momentum artışı ile, olasılıklar bir düzeltme değil, bir kırılma içindir.

XLM’yi şimdi mi satın almalısınız?

XLM hala potansiyel bir kopuş durumunda. Yükseliş görünümünü güçlendiren temeller ve teknik uyum. Kripto para birimi yukarı doğru kırılırsa, XLM bir sonraki direnci 0.148 dolarda bulmak için daha da yükselebilir.

Şu anda, yatırım XLM’de ana düzeyde iyi bir fikir değil. Arayı bekleyin ve ticareti değerlendirin. Perşembe günkü enflasyon verilerinin piyasaları sürükleyip düzeltmeye zorlaması muhtemel. Piyasa dinamikleri ne olursa olsun, XLM yatırımcı izleme listesinde olmalıdır.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın