https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Haber StepN aylık ve günlük kullanıcı sayısı düştükçe GMT fiyatı tehlikede

StepN aylık ve günlük kullanıcı sayısı düştükçe GMT fiyatı tehlikede


GMT fiyatı, kripto para birimi endüstrisi ve onun faydası hakkında devam eden endişeler nedeniyle son birkaç hafta içinde keskin bir düşüş yaşadı. Green Metaverse Token, Perşembe günü geçen ayın en yüksek seviyesi olan 0,6840 $’dan daha düşük olan 0,40 $’dan işlem görüyordu.

StepN’in istatistikleri hayal kırıklığı yaratıyor

Move-to-Ear, 2022’de şirketler gibi popüler hale gelen bir teknolojidir. stepne Ve Sweatcoin popüler oldu. Milyarlarca insanın artık akıllı telefonlara sahip olduğunu düşünmeye değer. Ayrıca, blockchain teknolojisi popüler hale geliyor.

Ancak zincir üstü veriler, StepN’nin hiç de iyi performans göstermediğini gösteriyor. Dune Analytics tarafından derlenen veriler, ağın Şubat ayında yalnızca 42.965 kullanıcıya sahip olduğunu gösteriyor. Ne yazık ki, geçen yıl Mayıs ayında 705.000 ile zirve yapan sayı, güçlü bir düşüş eğilimi içinde.

Diğer karakterler de tatmin edici değil. Örneğin, StepN’in günlük aktif kullanıcıları, geçen yıl 100.000’den fazla zirve yaptıktan sonra düştü. Şimdi , sayı DAU 6.000’in altına düştü Günlük yeni kullanıcı sayısı 300’ün altına düştü.

Bunun neden olduğu açık değil. Muhtemel sebep, StepN’yi çevreleyen yutturmacanın yeni ölmüş olmasıdır. Kullanıcıların platformu kullanmaya motive olmamalarının bir başka nedeni de tüm zamanların en yüksek seviyesinden %98’in üzerinde düşen Green Satoshi Token’ın (GST) performansıdır.

Bu, kullanıcılarına şifreleme ile ödeme yapan çoğu Web3 ağının yaşadığı bir sorundur. Örneğin, birçok Brave tarayıcı kullanıcısı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden keskin bir düşüşle Temel Dikkat Simgesinin (BAT) azaldığını gördü.

GMT fiyat tahmini

Günlük grafik, kripto para biriminin GMT fiyatının son birkaç gündür düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Yol boyunca siyahla işaretlenmiş aşağı doğru bir kanal oluşturdu. 25 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamaların biraz altına indi. Fiyat ayrıca, 7 Aralık’ın en yüksek noktası olan 0,4212 $’lık önemli destek seviyesinin biraz üzerinde.

Bu alçalan kanal düşen bir takoz gibi görünüyor. Bu nedenle, ekosisteminin bazı önemli sorunları olsa da, kripto paranın yükseliş eğilimi gösterdiği bir durumu göz ardı edemeyiz. Bu olursa, izlenecek bir sonraki seviye 0,60 dolar olacaktır.

StepN nasıl satın alınır

binance

Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Daha deneyimli yatırımcılar için daha uygundur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kripto para birimi sunar, 600’den fazla. Binance ayrıca düşük işlem ücretleri ve kullanıcılarının yararlanabileceği birçok işlem seçeneği ile bilinir; Eşler arası ticaret, marj ticareti ve spot ticaret.

Binance ile bugün GMT satın alın

KuCoin

Kucoin, 200’den fazla kripto para birimi sunan bir kripto para borsasıdır. Kucoin geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir; Yerleşik eşler arası değişim, spot ve marj ticareti, banka düzeyinde güvenlik ve çok çeşitli kabul edilen ödeme yöntemleri. Kullanıcılar, yeni başlayanlar için uygun bir arayüzden ve nispeten düşük ücretlerden yararlanabilir.

KuCoin ile bugün GMT satın alın

Diğer içeriklerimize de göz at!

Yorum yapın