medyauzmani.com

STX Görünümü ve Bitcoin Halving


  • The Ordinals’ın piyasaya sürülmesiyle Bitcoin NFT’lerine olan ilginin ardından Stack’lerin fiyatı fırladı.
  • STX, Aralık 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,39 dolara yükseldi.
  • Analistler, yaklaşan Bitcoin yarılanmasının token için yeni zirvelere yol açabileceğini söylüyor.

Önde gelen blockchain ağındaki diğer merkezi olmayan uygulamalar arasında merkezi olmayan finans (DeFi) ve misli olmayan tokenler (NFT’ler) sağlamak için akıllı sözleşmelerden yararlanan bir Bitcoin katmanı olan Stacks, şu anda piyasadaki en iyi performans gösteren varlıklardan biridir.

Yerel STX, tokenlerin çoğu düşüş baskısından muzdarip olmasına rağmen haftada %43’ün üzerinde daha yüksek.

İstifleme Fiyatı: STX, Bitcoin Halving Patlamasına Hazır mı?

Stacks’in fiyatı, Bitcoin tabanlı NFT’lere olan büyük ilgi nedeniyle ve daha yakın zamanda protokolün teknik incelemelerini yayınlamasından sonra fırladı. Aslında, Ordinals projesinin lansmanı etrafındaki yutturmacadan sonra tokenin fiyatı büyük ilgi gördü.

Ordinals, dijital eserlerin basılmasına ve Bitcoin blok zincirinde depolanmasına izin veren yeni bir NFT protokolüdür. The Ordinals’ın lansmanını karşılayan büyük ilgi, Layer 2 blockchain Yığınlarının yerel belirtecine yönelik talep arttıkça STX’in fiyatının yükselmesine yardımcı oldu.

Stacks Network’ün Bitcoin blok zincirinin güvenliğinden ve kalıcılığından faydalanması ve Bitcoin NFT’leri ve DeFi fikri, STX’i daha fazla yükseliş eylemi için konumlandırmaya yardımcı olan faktörlerdir. Ancak bundan daha fazlası, analistler, yaklaşık bir yıl sonra Bitcoin için halving yaklaşırken STX fiyatının başka bir patlayıcı hareket görebileceğini tahmin ediyor.

Bitcoin yarılanması yükseldi ve görünüşe göre STX’in izleyeceği yol bu. Şimdilik, piyasa analistleri “Bitcoin’de kültürel bir değişim” olduğunu ve bu duygunun STX için büyük bir hareketi teşvik edebileceğini söylüyor.

STX fiyatı bugün

STX belirteci geçen hafta %43’ten fazla arttı ve haftalık performansta piyasa değerine göre en büyük 100 kripto para birimini geride bırakıyor.

STX/USD paritesi son 24 saatte neredeyse %3 düşerken, tokenin fiyatı 28 Şubat 08.20 ET’de saatlik zaman diliminde %3.5’lik bir artış göstererek 0.89 dolardı.

Ve son 30 günde %200’ün üzerinde kazanç sağlayan Stacks, piyasa değerine göre listelerde hızla yükseldi (şu anda 1,2 milyar doların üzerinde ve CoinGecko’da 47. sırada).Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın