medyauzmani.com

Şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimleri


Giderek daha fazla yatırımcı, kripto para birimlerine yatırım yapmanın etkileyici getiriler sağlayabileceğini fark ediyor ve artan sayıda projeyle, geleceğe yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerini belirleyebilirseniz elde edilecek büyük kârlar var.

Yatırımcılar, en yüksek potansiyele sahip kripto projelerini bulmak için sürekli olarak yenilikçi yeni fikirler ve kurulu pazarları ele geçirmek için iyi konumlanmış görünen projeler arıyorlar.

En büyük kazanç için, jetonları mümkün olan en kısa sürede almak önemlidir, bu da ön satışta olan projelerin gerçek mücevherleri keşfedebilenler için genellikle cazip yatırım fırsatları olmasının nedenlerinden biridir.

Şu anda yatırım yapılabilecek en iyi kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin:

  1. metakad
  2. Binance parası (BNB)
  3. Zincir bağlantı (bağlantı)
  4. Kuantum Ağı (QNT)
  5. Ethereum (ETH)
  6. çokgen (matik)
  7. Dogecoin (DOGE)
  8. Monero (XMR)

1. Metacad (MCADE) – oyuncular için, oyuncular tarafından

metakad Detayların bir sonucu olarak yatırım camiasında birçok kişinin dikkatini çeken dikkat çekici yeni bir projedir. Beyaz kağıtlar Proje geçtiğimiz günlerde başlatıldı. Proje, dünyanın en büyük P2E oyun salonunu inşa ederek ve oyunculara devasa ve konuksever bir oyuncu topluluğunda en sevdikleri oyunları oynayarak gelir elde etme olanağı sağlayarak oyun endüstrisinin çehresini değiştirmeye yönelik iddialı planlara sahip.

P2E atari salonu oyunu ilgi çekici bir fikir ama aynı zamanda platform kullanıcıları için kapsamlı bir deneyim yaratmak üzere önde gelen P2E atari salonuyla birlikte çalışan bir dizi başka özellik tarafından da destekleniyor.

Oyuncular, P2E atari oyununun yarattığı gelir akışlarından yararlanmanın yanı sıra, proje boyunca uygulanan kapsamlı ödül sistemi sayesinde başka şekillerde de ödüller kazanabiliyor. Kullanıcılar, rekabetçi oyunlar, turnuvalar ve hatta oyun incelemeleri yazmak veya alfa katılımı gibi ekosisteme katkıda bulunan oyun dışı etkinlikler için ödüller kazanabilir.

Proje, platform boyunca oyuncuları ödüllendirmek, mallar için ödeme yapmak ve paydaşlar arasında değer aktarmak için kullanılan MCADE hizmet belirteci tarafından destekleniyor. Bu, MCADE’nin platformun desteklediği hemen hemen tüm faaliyetlerde yoğun olarak kullanılacağı anlamına gelir. Sonuç olarak, platformun benimsenmesi başladığında belirteç talebi katlanarak artmalıdır.

MCADE belirteçleri çok yatırımcı dostudur, yalnızca 2 milyar belirteçlik sabit bir arza, staking işlevine ve hatta topluluğun gerekli olduğuna karar vermesi durumunda gelecekte belirteçleri kopyalama planına sahiptir. Birçok kişi tarafından şu anda yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi olarak kabul edilen Metacade’in yüksek potansiyelini görebilen yatırımcılar, MCADE jeton fiyatının yükselmesini beklerken jetonlarını çalıştırabilir ve pasif ödül kazanabilirler.

Metacade’in oyun dünyasında büyük ilgi gören bir diğer ilgi çekici özelliği de Metagrants. Metagrants, yetenekli bir geliştirme ekibinin oyun fikirlerini Metacade topluluğuna sunmasını sağlar ve MCADE sahipleri hangi projelerin Hazine finansmanı için uygun olduğuna oy verir. Metagrant tarafından finanse edilen oyunlar daha sonra atari salonunda yayınlanır ve platformun topluluğu, geliştiricilere önemli geri bildirimler sağlayarak yeni oyunların beta testini yapabilir. Bu süreç, kullanıcı tutma düzeylerini artırması beklenen kullanıcı katılımını artırmaya yardımcı olur ve bu süreçte hem kullanıcılara hem de MCADE yatırımcılarına fayda sağlar.

>>> Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada <<

2. Binance Coin (BNB) – Ethereum ile ilgilenen büyük bir kripto oyuncusu

FTX’in son düşüşünden bu yana, Binance bir kripto borsası olarak daha baskın hale geldi ve ilerlemesinde herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Binance Smart Chain (BSC), birçok kullanıcı dostu özelliğe sahip düşük maliyetli bir Katman 1 protokolü sağladığından şirket, teklifini genişletmeye büyük önem verdi.

Binance coin (BNB), BSC’nin yerel para birimidir ve ilk katman pazarındaki Ethereum (ETH) payında büyük bir düşüş yapmıştır. BSC’deki işlem maliyetleri, Ethereum’un düşük trafik dönemine kıyasla bile inanılmaz derecede düşük olduğundan, BSC zaman içinde benimsemede büyüme görmeye devam edebilir.

BSC, yüksek merkezileşme seviyesi nedeniyle eleştirilse de, birçok projede sorun yok gibi görünüyor ve Binance ile BSC büyümeyi sürdürürse, BNB önümüzdeki birkaç yıl içinde önemli fiyat artışları kaydetme yeteneğine sahip bir token olabilir.

3. Chainlink (QNT) – Zincir dışı verileri zincir üzerinde güvenli bir şekilde getirme

Chainlink, kripto dünyasının karşı karşıya olduğu en büyük sorunlardan birini çözüyor; bu, blockchain zincir dışı verileri tamamen güvenli bir şekilde zincire nasıl getirebilir?

Proje, merkezi olmayan bir Oracle Ağı (DON) çalıştırıyor; bu, tüm Katman 1 protokollerinde çalışan projelerin akıllı sözleşmelerini zincir dışı veri beslemeleri ve web API’lerinde güvenli bir şekilde sağlayabileceği anlamına geliyor. Chainlink, Aave gibi önde gelen projeler de dahil olmak üzere alanın çoğu için veri güvenliğini temsil ettiğinden, bu işlev DeFi için önemlidir.

LINK Token, son yıllarda, Chainlink ekibinin projeyi finanse etmeye devam etmek için hazineden düzenli olarak büyük meblağlarda para çıkarmasıyla mücadele etti. Ancak, projenin kendi kendini idame ettirebileceği bir noktaya yaklaşıyor gibi görünüyor ve bu noktada hevesli Chainlink topluluğu, LINK tokeninin bazı önemli kazanımlar göreceğine inanıyor.

4. Kuantum Ağı (QNT) – Kurumsal Birlikte Çalışabilirlik Çözümü

Quant Network, blok zincirleri ve eski teknoloji arasında birlikte çalışabilirlik çözümü üzerinde çalışan Londra merkezli bir projedir.

Quant Network, teknolojisi hakkında daha az halka açık olması ve topluluk katılımına odaklanmaması nedeniyle çoğu kripto projesinden farklıdır. Bunun nedeni, Bank of England ve Contour gibi büyük kurumsal müşterileri çekmek istemeleri ve bu nedenle Quant Network’ün daha gizli ve güvenli bir süreç sağlamayı istemesidir.

İlerlemeyi değerlendirmek zor olsa da, Quant Network büyük bir müşterinin girişim platformu Overledger’da küresel bir çözüm oluşturmak istediğini kamuoyuna açıklayabilirse, QNT’nin fiyatının muhtemelen fırlayacağına şüphe yok.

5. Ethereum (ETH) – piyasadaki ilk katman

Ethereum, ilk önce akıllı sözleşmelere öncülük eden proje olarak biliniyor. Halihazırda güvence altına alınan büyük miktarda pazar payı ile Ethereum, açıkça en iyisidir.

Ethereum da yakın zamanda tamamlandı birleştirmekprojenin ağ genelinde işlem fiyatlarını düşürmeye yönelik uzun vadeli planlarını sürdürmesine ve gelişmiş ölçeklenebilirliğe olanak sağlamasına olanak sağladı.

ETH, son yıllarda zaten büyük bir fiyat artışı görmüş olsa da, kripto pazarının genel boyutu zamanla büyüdükçe ve giderek daha fazla kullanım durumu çevrimiçi hale geldikçe, ETH’yi nispeten güvenli bir yatırım haline getirdikçe projenin yükselmeye devam etmesi muhtemeldir. .

6. Poligon (Matic) – Ethereum’un Hızlandırılması

Polygon, ölçek işlemede Ethereum’u destekleyen bir projedir ve sonuç olarak bir Katman 2 projesi olarak kabul edilir. Ethereum ve Web3 teknolojisinin avantajlarından yararlanmak isteyen geliştiricilerin, Ethereum’un şu anda yapabildiğinden daha iyi ölçeklenen altyapıya ve daha düşük işlem ücretleriyle erişmesine izin vermenin bir yolunu sunar.

Polygon ağının kendi doğrulayıcıları vardır ancak aynı zamanda MATIC Köprüsü olarak bilinen Ethereum’a bir köprüsü vardır; bu, Polygon’da daha hızlı ve daha verimli elde edilen sonuçların düzenli aralıklarla Ethereum’da saklandığı anlamına gelir.

Çeşitli programlama dilleri için SDK’lar gibi geliştirici dostu araçlar paketiyle Polygon, müşteri tabanını genişletmede büyük ilerleme kaydetti ve kullanıcıları arasında Nike, Adidas ve Starbucks gibi şirketlerle gurur duyuyor.

Proje ivme kazanmaya devam ederse, büyük müşterilerinin ağ etkileri muhtemelen MATIC’in fiyatının daha da yükselmesini sağlayacaktır.

7. Dogecoin (DOGE) – orijinal mem para birimi

Listede yer alan tek meme parası olan Dogecoin, her şeyi başlatan meme para birimidir. olarak oluşturuldu şaka 2013 yılında, proje inanılmaz derecede uzun bir yaşam süresi gösterdi ve son yıllarda bazı şaşırtıcı getiriler sağladı.

Dogecoin, geniş çapta geçerli bir ödeme yöntemi olma hedefini gerçekleştirmek için gereken nispeten düşük işlem hacmi gibi bazı büyük zorluklarla karşı karşıya olsa da, proje onu iptal edenleri şaşırtmaya devam etti.

Aynı zamanda büyük bir destekçisi olduğu bilinen Elon Musk şeklinde güçlü bir kahramana da sahip. Musk artık Twitter’ın kontrolünde olduğundan, DOGE’nin Twitter Payments’a doğrudan dahil edilmesi, şu anda hala yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi olduğuna inanan hevesli sahipleri için muhtemelen token fiyatında önemli bir artışa yol açacaktır.

8. Monero (XMR) – Gizlilik Odaklı Kripto İşlemi

Monero, kullanıcıların farklı adresler arasında güvenli ve anonim olarak para transferi yapmalarını sağlayan, gizlilik odaklı, açık kaynaklı bir kripto para birimi projesidir. Nisan 2014’te başlatıldı ve merkezi otoriteye sahip olmayan merkezi olmayan bir sistem olduğu için hükümetlerin yönetmesi zor.

Monero, işlemlerin güvenli, özel ve izlenemez olmasını sağlamak için gelişmiş şifreleme kullanır ve Proof-of-Work mutabakat algoritması aracılığıyla değiştirilebilirlik ve ölçeklenebilirlik sunar. Proje, daha güvenli, özel ve etkili hale getirmek için teknolojisini sürekli olarak geliştiren bir gönüllüler topluluğu tarafından aktif olarak geliştirilmektedir.

Monero’nun giderek daha fazla düzenlenen kripto alanında bir yer edinip kazanamayacağını henüz göreceğiz, ancak bunu yapabilirse, gizlilik odaklı özellikleri muhtemelen proje belirtecinin önümüzdeki bir veya iki yıl içinde önemli kazançlar sağlayacağı anlamına geliyor. .

Metacade, yatırım yapmak için en iyi kripto para birimidir

Pek çok proje potansiyel gösterse de, Metacade gibi bir yatırım fırsatına satış öncesi erken dönemde erişim elde etmek nadir bir fırsattır. Bunu göz önünde bulundurarak, yatırımcılar erken harekete geçip MCADE’lerini güvence altına almak için acele ederken, projenin sadece 9 haftada 3,3 milyon dolar toplaması şaşırtıcı değil.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz Burada.

Diğer içeriklerimize de göz at!

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın